Skocz do zawartości

Szukam taniego i uczciwego wykonawcy?


Recommended Posts

Witam,

szukam taniego i sprawdzonego wykonawcy, chodzi mi o wybudownie średniej wielkości domu od podstaw do stanu surowego otwartego w okolicach Gdowa. Jeśli kogoś znacie to bardzo proszę o informację, oczywiście zależy mi na cenie, mogę zapewnić pomoc. To nie musi być firma.
Mój adres to niktotek@wp.pl

Oczywiście proszę jednocześnie podać mnimalne koszty robocizny. Edytowano przez totek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość stach

Działanie, jak sugeruje Twój nick, jak w totolotku - nie musi to być firma, nie musi być w związku z tym żadnej gwarancji icon_rolleyes.gif , będzie tanio, a może i dobrze??? No chyba, że już gdzieś sprawdził się bez zastrzeżeń i może być z czystym sumieniem polecony icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Witam,

szukam taniego i sprawdzonego wykonawcy, chodzi mi o wybudownie średniej wielkości domu od podstaw do stanu surowego otwartego w okolicach Gdowa. Jeśli kogoś znacie to bardzo proszę o informację, oczywiście zależy mi na cenie, mogę zapewnić pomoc. To nie musi być firma.
Mój adres to niktotek@wp.pl

Oczywiście proszę jednocześnie podać mnimalne koszty robocizny.


Najlepiej zrobisz jak pojeździsz po ukończonych budowach i zaciągniesz języka to najlepszy sposób na znalezienie dobrego fachowca.Nie ma lepszej reklamy jak niezależna opinia osób trzecich.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...