Skocz do zawartości

POŻEGNANIE LATA - JeśKA 2011... tym razem ULANÓW :)


Recommended Posts

Cytat

To też jest coś, co powoduje, że nie mordujemy niektórych fachowców icon_lol.gif



A cosik we wtym jest... dziś rano jak wychodziłam na spotkanie z fachowcem to moja mama, krzyczała za mną, cobym im krzywdy nie zrobiła, a jak wróciłam do roboty to czekała aż wejdę do gabinetu z zakrwawionym ścierwem w pysku... icon_mrgreen.gif była zdziwiona, że wlazłam i się zaczęłam śmiać icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
CYTAT(bobiczek @ 19.10.2011, 00:47 )
pamiętaj że niektórzy nigdy Ci nie zapomną podarowanego kiedyś Prince-Polo

Cytat

Oj tak tak ... pamiętają i pamiętać będą. icon_wink.gif




(może czas to powtórzyć) Mikołaj chętnie przybędzie tylko trzeba ustalić KIEDY I GDZIE icon_biggrin.gif







Cytat

oby nie w photoshopie , bo się nie rozpoznamy ... icon_lol.gif icon_wink.gif icon_razz.gif




OK jutro postaramy się coś zrobić icon_smile.gif Edytowano przez petrus es (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

(może czas to powtórzyć) Mikołaj chętnie przybędzie tylko trzeba ustalić KIEDY I GDZIE icon_biggrin.gif




rozeznawaj temat , Piotr jeśli masz chęć i czas icon_smile.gif
kulig to świetna impreza , na pewno frekwencja dopisze....
u mnie będzie ciężko , bo w styczniu odpadają mi weekendy: 14/15 oraz 21/22 ... a na luty nie mam jeszcze terminów zjazdów ani zaliczeń semestralnych ... i o ile jeden weekend zjazdu mogłabym sobie podarować i po trupach przyjechać o tyle egzaminów olać sobie nie mogę icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

rozeznawaj temat , Piotr jeśli masz chęć i czas icon_smile.gif
kulig to świetna impreza , na pewno frekwencja dopisze....
u mnie będzie ciężko , bo w styczniu odpadają mi weekendy: 14/15 oraz 21/22 ... a na luty nie mam jeszcze terminów zjazdów ani zaliczeń semestralnych ... i o ile jeden weekend zjazdu mogłabym sobie podarować i po trupach przyjechać o tyle egzaminów olać sobie nie mogę icon_cry.gif





Tak jak obiecałem, w najbliższym czasie sprawę rozeznam. A co do terminów - to wszystko idzie naciągnąć ( lub uzgodnić) icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Cytat

Cześć Piotrze icon_smile.gif
Jak będziesz poprawiał te foty we focioszopie, to wielce proszę coby mnie jakosik tak pięknie wyrychtować icon_wink.gif




SPRÓBUJĘ (ale nie obiecuję icon_mrgreen.gif )

Cytat

nie no, na mnie nie patrzcie, coś będę kombinował, wszystkim sie nie da terminu dogodzić




SPOKO, SPOKO. U nas w śląskim ferie zimowe końcem stycznia i początek lutego więc ten termin odpada. Zostaje styczeń do 25 (około) i luty po 15.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...