Skocz do zawartości

POŻEGNANIE LATA - JeśKA 2011... tym razem ULANÓW :)


Recommended Posts

Cytat

No to można stwierdzić, że impreza zakończona. icon_biggrin.gif
Teraz pozostało tylko planowanie ? Następnej ?



wygląda jakbyście mieli niedosyt icon_rolleyes.gif .... no tak: karetki ani policji nie było, nikt po pysku nie dostał ani się nawet nie pokłócił , sztachety i ławki wsje na swoim miejscu , pokoje nie zdemolowane .... cóż to za impreza???!!! icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ok , w każdym razie powtórzymy na pewno ... być może jeszcze nie raz .... jeśli tylko będziemy chcieli ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Żem jechał, jechał i dojechał!
Dziwnie jakoś mnie ta idiotka ponawigowała...
Przy okazji stwierdziłem, ze w Pacanowie kóz nie kuli.
No, wczoraj nie kuli!
Zobaczyłem też ten kawałek Jury, com go jakoś jeszcze dotąd nie widział...
Tak jakoś od Miechowa dojechałem do domu...
Dziękuję wszystkim za to co było i... ja już powoli znowu chcę jeszcze....
Fajnie było....

Adam M.
Link do komentarza
Dobry!
Nooo... średnio dobry... Choram icon_confused.gif Dziś rano mię dziwne uczucie obudziło a ustrojstwo temperaturowe pokazało 39,5 - czułam się mega zajefajnie...
Nażarłam się różnych takich i teraz siedzę w robocie i na gwałt wszystko sprzątam przed dłuższą nieobecnością.

Dzięki wszystkim za spotkanie, a szczególnie Rysiowi za pełnienie roli mojego szofera. Jeszcze raz: DZIĘKI RYSIU!!! icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

trudno żeby nie - jak przez całą noc po "Jeśce" włóczyłaś się na tym zimnie w ten sposób do domu..... icon_smile.gif

Brak obrazka


icon_lol.gif
Skąd Ty Prezes, bierzesz te wszystkie zdjęcia??
I akurat to nie jestem ja na owej fotce, albowiem na spotkanie jechałam z Wyględnym, z Piczmanami a potem Siwy mnie wiózł był - syćkie co beły - wiedzą o tem.
A Tobie się ruszyć zadka nie chciało - to masz! Zgaduj teraz i dokuczaj!
PS. Nie wiesz, że do chorego to trzeba z czymś dobrym, leczniczym wręcz, a nie tak... kijem golfowym po nerach!! icon_cool.gif icon_razz.gif
PS 2. Jest jedna optymistyczna myśl w tym moim chorowaniu - źryć nie mogiem, bo mnie fest gardło napierdziela - może cosik tłuszczu ubędzie??? icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

A Tobie się ruszyć zadka nie chciało



właśśśśśśnie .... icon_wink.gif

Cytat

PS. Nie wiesz, że do chorego to trzeba z czymś dobrym, leczniczym wręcz, a nie tak... kijem golfowym po nerach!! icon_cool.gif icon_razz.gif



no to masz - wybierz se .... icon_biggrin.gif

Brak obrazka

Cytat

PS 2. Jest jedna optymistyczna myśl w tym moim chorowaniu - źryć nie mogiem,



tego zazdraszczam icon_rolleyes.gif

Cytat

bo mnie fest gardło napierdziela - może cosik tłuszczu ubędzie??? icon_redface.gif



tego już mniej icon_lol.gif



Cytat

Oj tam, oj tam .. historia odnotowała takie przypadki. icon_redface.gif



pamiętamy , pamiętamy ... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...