Skocz do zawartości

POŻEGNANIE LATA - JeśKA 2011... tym razem ULANÓW :)


Recommended Posts

Zaalarmowana poniższymi wypowiedziami, a w szczególności tą pierwszą częścią pierwszej unsure.gif

Cytat

właśnie Dage trzeba za biust ścisnąć gdzie pożegnanie lata bo ja rano wstaje to mam marzenie że jest the highest time żeby to zaplanować NOW




Cytat

no wlaśnie to mnie martwi bo już czas najwyższy się zorganizować zostało 6-7 tygodni mało czasu kruca bomaba




- postanowiłam założyć wątek po dobroci icon_lol.gif .
Piszemy czy chcemy - jeśli chcemy to kiedy? koniec września, czy październik?
Może ktoś mógłby podzielić się namiarami na jakieś fajne miejsce? może ktoś podjąłby się zorganizowania?

Mam taką propozycję - niezobowiązującą .... bez żadnych nacisków , to tylko wynik moich luźnych przemyśleń :
wybieramy ciekawe miasto typu Wrocław, Kraków ... zamawiamy noclegi w jednym miejscu (chętnie blisko centrum) i ... wolna amerykanka .... na żywioł .... chcemy do Zoo, idziemy do Zoo.... chcemy do lokalu- idziemy do lokalu .... nie podoba się lokal? - no to śmigamy do następnego... chcemy na obiad - idziemy na obiad ... można by wybrać noclegownię ze świetlicą cobyśmy mogli wieczorem sobie przysiąść wspólnie ... icon_biggrin.gif
ZAZNACZAM - to tylko taka bardzo luźna propozycja ... pierwsza ... czekamy na kolejne ...

Aby zorganizować JeśKĘ - potrzeba nam konkretnego miejsca z cenami nie do zarżnięcia ....

Zapraszam do dyskusji ... icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Widzę,że Wrocław przypadł Ci do gustu icon_lol.gif I bardzo dobrze! A czemu twierdzę,że przypodobał się Tobie Wrocek - bo wymieniłaś go na pierwszym miejscu przed Krakowem icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Widzę,że Wrocław przypadł Ci do gustu icon_lol.gif I bardzo dobrze! A czemu twierdzę,że przypodobał się Tobie Wrocek - bo wymieniłaś go na pierwszym miejscu przed Krakowem icon_lol.gif



Nie reguła.... Kraków lubię - odwiedziłam już kilka razy - mój brat tam mieszka icon_biggrin.gif , Wrocław tylko raz - ale też bardzo mi się spodobał icon_biggrin.gif
To były tylko przykłady .... wcale nie musi być żadne z nich ... icon_wink.gif , równie dobrze może być Gdańsk czy Częstochowa icon_biggrin.gif

ponadto - to tylko taka luźna propozycja ....
idealnie byłoby , żeby ktoś w jakimś ciekawym mieście załatwił coś a'la poprzednie spotkania ... ale nie możemy na nikogo naciskać.... musi się po dobroci znaleźć ... icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Nie reguła.... Kraków lubię - odwiedziłam już kilka razy - mój brat tam mieszka icon_biggrin.gif , Wrocław tylko raz - ale też bardzo mi się spodobał icon_biggrin.gif
To były tylko przykłady .... wcale nie musi być żadne z nich ... icon_wink.gif , równie dobrze może być Gdańsk czy Częstochowa icon_biggrin.gif


Ja bym proponował jakieś bardziej nastrojowe miejsce , jakaś mniejsza, mniej znana miejscowość ale też atrakcyjna. Niedaleko Wrocławia jest Milicz i Park Krajobrazowy Doliny Baryczy. W ostatnich latach agroturystyka zrobiła tu ogromny krok do przodu. Dla zobrazowania co tu jest i jak jest można sprawdzić w necie i z grubsza będzie wiadomo icon_lol.gif
Link do komentarza
proponuję Pensjonat "Kulbaka" w Strzebowiskach (Bieszczady)

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Cytat

Premier Tusk zje dzisiaj kolację w Bieszczadach



Cytat

Karkówka w sosie czosnkowo-miodowym i regionalne potrawy czekają na premiera Donalda Tuska, który dzisiaj wieczorem zje kolację w gospodarstwie agroturystycznym w Strzebowiskach w Bieszczadach

Link do komentarza
Cytat

Ja bym proponował jakieś bardziej nastrojowe miejsce , jakaś mniejsza, mniej znana miejscowość ale też atrakcyjna. Niedaleko Wrocławia jest Milicz i Park Krajobrazowy Doliny Baryczy. W ostatnich latach agroturystyka zrobiła tu ogromny krok do przodu. Dla zobrazowania co tu jest i jak jest można sprawdzić w necie i z grubsza będzie wiadomo icon_lol.gif



Trza nam jednego miejsca , gdzie wlezie od 15 do 30 osób ...


Cytat

proponuję Pensjonat "Kulbaka" w Strzebowiskach (Bieszczady)



Retro .... piękne miejsce - 350 km od Wawy w lini prostej .... tutaj link do strony ...
http://www.kulbaka.eu/oferta.php
Link do komentarza
Gość gawel
No właśnie może nie koniecznie Wrocław , dojechanie tam autem nie wchodzi w grę z centrum a pociągiem to jest 7-8 h w jedna stronę , fajny pomysł z miejscowością k Wrocławia ale ile czasu zajmie dotarcie do i z powrotem. Ja niestety na Wrocław sie nie pisze jest to jedno z miast którym byłem zaskoczony a właściwie zażenowany. Sorry za szczerość szczegóły sobie daruję. Może łatwiej byłoby zacząć nie tak wywoławcza od miasta tylko od konkretnych jakichś miejsc naszego ewentualnego zlotu. Kraków byłby może i OK i połączenia są chyba lepsze dla większości. Z doświadczenia powiem tak miejsce powinno być dogodne i tanie ale tak na prawdę jedziemy tam dla siebie na wzajem a nie oglądać zabytki wiec wszytko jedno gdzie.

Retro miejsce rewelacyjne ale Jezusie brodaty to jest na końcu świata nie byłem tam z 30 lat , fajna propozycja tylko ze tu już auto wchodzi w grę i w sumie dojedzie się szybciej niż do Wrocka.
Link do komentarza
Tak jak napisałam : to tylko przykłady były icon_biggrin.gif .
Nasz kraj jest pełen przepięknych miejsc - w to nie wątpię.

Trzeba nam tylko jednego: osoby "z bliska" takiego miejsca , która mogłaby nam takie miejsce przedstawić , czyli: podjechać , porobić jakieś fotki tudzież zapodać link do strony , pogadać z obsługą o cenniku i przedstawić nam warunki icon_biggrin.gif .
Może być też tak, że ktoś w takim miejscu był, zauroczyło go swym pięknem - i poleca. Jak da namiary , mogę napisać lub zadzwonić i dowiedzieć się co i jak .... wszystko można na odległość załatwić - na telefon, mail ... tylko - nie możemy raczej jechać w ciemno ... fajnie byłoby mieć pewność, że wszyscy będą z pobytu zadowoleni ... icon_biggrin.gif

Nie ukrywam, że rolę gra też cennik - dotąd ceny były takie , że około 40zł za nocleg płaciliśmy i max. 100 zł za sobotni catering z muzyczką i udostępnioną dla nas salą.

Link do komentarza
Cytat

p.s.tez beda zapisy na ta impreze?



jeśli chodzi Ci o tą w tytule wątku - to tak , będą ...
jeśli ludziska zadecydują , że JeśKĘ chcą i wybierzemy miejsce i ustalimy warunki - to wtedy zrobimy listę obecności ... to bedzie tradycyjnie impreza ogólnodostępna dla wszystkich chętnych forumowiczów i w całości płatna przez samych forumowiczów... TYLKO zlot letni sponsoruje Redakcja ...

a co do propozycji o flaszce ... poczekamy aż wybudujesz i nakręcimy odcinek " chata nie do poznania edycja V" icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Reklamują się, że nocleg ze śniadaniem od 40 PLN.



Faktycznie .... jest dobrze , zobaczcie cennik- ze śniadaniem :

jednoosobowy 70,00 / 80,00
dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim 110,00 / 140,00
dwuosobowy 90,00 / 100,00 / 110,00 / 120,00 / 140,00
trzyosobowy 130,00 / 180,00
czteroosobowy 150,00 / 200,00
pięcioosobowy 190,00
pokój KRÓLEWSKI 350,00
pokój LUX 250,00
studio 170,00

ceny zawierają podatek VAT
śniadanie w cenie noclegu
dzieci do lat 5-nieodpłatnie (wraz z rodzicami)
opłata za zwierze 10,00zł/doba
przedłużenie pobytu-10,00zł (w miarę możliwości)


trzebaby się dowiedzieć jak z dostępnością sali (na 30 osób wychodzi 300zł) i z cateringiem - czy zapewnią w sobotę i jakie ceny ....
miejsce super .... nad rzeką... icon_biggrin.gif



Cytat

Podziwiam Cię Stasiu, że żeś tak wysoko wlazł coby fotkę ośrodka dla nas zrobić
DZIĘKUJEMY icon_biggrin.gif



:hahaha2:


Link do komentarza
Cytat

trzebaby się dowiedzieć jak z dostępnością sali (na 30 osób wychodzi 300zł) i z cateringiem - czy zapewnią w sobotę i jakie ceny ....
miejsce super .... nad rzeką... icon_biggrin.gif



Daga, taż tam wesela są...

Nad Tanwią! do Sanu jest 2 km.

To z Ulanowa startują spływy tratwą do Gdańska!
Kumpel jest tam Burmistrzem. Może nas odwiedzić.

Cytat

Podziwiam Cię Stasiu, że żeś tak wysoko wlazł coby fotkę ośrodka dla nas zrobić



No krzoki u nos wysokie rosną...
Link do komentarza
Cytat

Daga, taż tam wesela są...



no ja widzę , widzę.... oglądam te foty i zbieram koparę ze stołu ... jaki mają śliczny kątek grillowy ... i w ogóle mnie się tam bardzo podoba ... icon_biggrin.gif
jeno - trzaby tam, Retro doope pofatygować , tudzież napisać maila albo zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów....
i teraz tak ... jak doope pofatygować, to Ty jeno .... jak napisać maila to ja mogę.... icon_biggrin.gif

trzeba by uzyskać takie info:

- jaki dostępny termin w drugiej połowie września
- dostępność noclegów na 15-30 osób i cennik takowych - biorąc hurtem,
- dostępność sali na max 30 osób , cena i do której godziny można korzystać
- catering na sobotnią imprezkę , przykładowe menu , jaka cena (alkohol każdy we własnym zakresie , jak zwykle)
- jaka zaliczka i do kiedy , kiedy ostateczna zapłata?
- do kiedy podać ostateczną liczbę osób, i co w wypadku kiedy ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili ?

tak na szybko mi się nasunęło....

i przede wszystkim - TRZEBA OKREŚLIĆ MIĘDZY NAMI WSZYSTKIMI , CZY ROBIMY JEŚKĘ I ILE OSÓB WCHODZI W GRĘ...
bo dla 10 osób organizować się nie opłaca .... jeśli więcej się zadeklaruje , to działamy ...
Link do komentarza
To oczywiste, mogę to załatwić.

Tak na marginesie, to jest były ośrodek wypoczynkowy Huty Stalowa Wola. Wszystko odnowione i wyremontowane, bo teraz już w prywatnych rękach.
Kiedyś w weekendy to tam bywało ponad 2 tysiące osób. Po całym terenie wokół były domki kempingowe, miejsc noclegowych było ponad czterysta + sto kilkanaście w hotelach całorocznych. Poza tym pole namiotowe.
Ja tam byłem dawniej na niejednej imprezie.
Ale teraz już dawno tego nie oglądałem.

Cytat

hehe...
toz ja tam sie ochajtalem,tzn moja impreza weselna tam sie odbyla..

retrofood
nalezaloby sie poznac i pogdac kiedys przy piwku icon_lol.gif



To czemu nie napiszesz skądeś?
Link do komentarza
Cytat

To oczywiste, mogę to załatwić.



super ... to w wolnej chwili weź rozeznaj temat .... icon_biggrin.gif

a ja - zakładam prowizoryczną listę , żebyśmy wiedzieli z jaką skalą mamy do czynienia ... czy w ogóle warto się zabierać icon_wink.gif ... dopisywać się plisss...


1. daggulka

a może z listą poczekajmy do czasu aż retro rozezna szczegóły? tak może będzie lepiej , aczkolwiek jeśli ktoś już teraz jest pewien jak ja, że po trupach - może się dopisać... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a ja - zakładam prowizoryczną listę , żebyśmy wiedzieli z jaką skalą mamy do czynienia ... czy w ogóle warto się zabierać icon_wink.gif ... dopisywać się plisss...


1. daggulka



1. daggulka
2. retrofood

No, niech nikt się nie łudzi, że TUTAJ mnie zabraknie icon_biggrin.gif

Cytat

retrofood od dwoch lat mieszkam w Stalowej Woli



Przecież ja też... tylko trochę dłużej, bo już jakieś dwadzieścia pięc... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
co tak tu cicho?
wiem, wiem ... wakacje , urlopy ....
co tak mało osób na liście?
możemy pomyśleć , pokombinować .... jeśli komuś bardziej pasuje październik niż wrzesień .... zróbmy w październiku .... mamy dowolność ... przecież nic nas nie ogranicza ....
czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia, wnioski, propozycje?

Link do komentarza
U mnie to skomplikowane z deczka...
Wyględny twierdzi, że se urlop zrobimy we wrześniu. Albo w październiku icon_mad.gif. A mnie jeszcze czeka kilkudniowy pobyt w spa i niestety po tym przynajmniej miesiąc wyłączenia z normalnego życia :-(. No i kurna nie wiem co mam powiedzieć, bo nie wiem jaki termin mi pasuje wrrrr...
Link do komentarza
Cytat

U mnie to skomplikowane z deczka...
Wyględny twierdzi, że se urlop zrobimy we wrześniu. Albo w październiku icon_mad.gif. A mnie jeszcze czeka kilkudniowy pobyt w spa i niestety po tym przynajmniej miesiąc wyłączenia z normalnego życia :-(. No i kurna nie wiem co mam powiedzieć, bo nie wiem jaki termin mi pasuje wrrrr...



kuuurcze , Bara .... pamiętam o SPA ... tego nie przeskoczymy ... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
czyli co ... ustalać termin i na Ciebie sie nie oglądać mając nadzieje, że spasuje? icon_smile.gif
Link do komentarza
Wieści są nastepujące:
We wrześniu nie ma wolnych terminów (rozmawiałem o czasie od piątku południe do niedzieli południe)..
Dopiero w październiku i to nie na poczatku, raczej około połowy. W takiej sytuacji o szczegółach nie rozmawiałem, chociaż pani zachęcała nas do przyjazdu w innym terminie i obiecywała, ze się postarają umilić nam pobyt.
Link do komentarza
Hm ... tak sobie myślę ....
Wrzesień jest ciężkim miesiącem - tuż po wakacjach , urlopach, wczasach .... do tego dzieciaki trzeba "wyprawić" do szkoły - może nie być kolorowo jeśli chodzi o finanse..... icon_wink.gif
Październik jest miesiącem już jesiennym , z pogodą może być różnie - ale przecież brzydka pogoda nas tu nie ogranicza , ponieważ imprezka byłaby "pod dachem" , w pomieszczeniu - więc cóż nam szkodzi?

Więc mam pytanko : co nam szkodzi, żeby zrobić imprezkę w połowie października?
co o tym myślicie?
Link do komentarza
Cytat

Mnie tam nie przeszkadza. Na grzyby możemy pójść, bo tam w okolicy jest ich w cholerę.



no proszę ... jaka atrakcja ... w pakiecie icon_biggrin.gif

miejsce jest super - mnie się tam bardzo podoba , ceny za nocleg ze śniadankiem w granicach 40-50zł , jest super ...
zobaczymy jeszcze jak nam przedstawią ofertę sobotniego cateringu, ale myślę że wszystko jest kwestią dogadania , więc też jestem dobrej myśli ....

więc - mając powyższe na uwadze i , to jestem za tym, żeby brać tą połowę października icon_biggrin.gif
więc - ja jestem "za" ... ale nie ja tu decyduję, więc bardzo proszę o głosy w tej sprawie...

i proszę głosu w tej sprawie nie traktować zobowiązująco - w sensie, że natychmiast trza sie na listę zapisywać.. icon_lol.gif

Cytat

Mnie tam nie przeszkadza. Na grzyby możemy pójść, bo tam w okolicy jest ich w cholerę.

Wolny termin to 14 - 16 październik



jak dla mnie - idealnie .... icon_biggrin.gif
wcale nie jest powiedziane , że będą gromy a jasnego tudzież ciemnego nieba i powodzie ... w październiku bywa jeszcze piękna pogoda icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...