Skocz do zawartości

Tymczasowa budowla na czas budowania?


Recommended Posts

na taką używkę jest bardzo wielu chętnych
kupując blaszaka praktycznie nic Cię nie interesuje
po zakupie przyjeżdżają, składają Ty płacisz
po zakończeniu budowy
wystawiasz ogłoszenie
przyjeżdża kupiec, sam sobie może go rozebrać
kasujesz kasę i masz święty spokój
płyty osb, kantówki itp też swoje kosztują
do tego trzeba doliczyć robotę przy zbijaniu budy
później trzeba to rozebrać i również pozbyć się części składowych
o ile kantówki jak lubisz coś robić to wykorzystasz
ale płyty raczej do wyrzuczenia
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

hm trochę przesadziłem, znalazłem za 1300zł. Ale takie za 3 też są icon_smile.gif


Dobrze poszukasz to i z montażem za 1300zł znajdziesz icon_smile.gif
Blaszak to dobre rozwiązanie,poszukaj po ogłoszeniach w okolicy to może jakiś kontener budowlany znajdziesz za małą kasę.
Mi się udało,dostałem gratis od "dobrych" ludzi po budowie,jedynie za transport z 30km,300zł z HDS icon_smile.gif
Link do komentarza
Najtaniej to mieć dobrego teścia z wielkim garażem różnych "przydasiów" icon_biggrin.gif
przyjechał, materiał przywiózł, konstrukcja z drewna (okrąglaki) obity blachą falistą, ja tylko pomalowałem
szopa ma właśnie wymiary 2x3, mnie wystarczyła
kosztowała mnie puszkę farby, no i flaszkę z teściem po robicie wypiłem (ale już nie pamiętam czy jedną icon_wink.gif )

(gdzieś na fotkach ją zapewne widać)
Link do komentarza
Cytat

znalazłem. Tylko się tak zastanawiam po co mi 5x3m? nie styknie 2x3? Przecież tam parkować nie będę?



ja mam 5/3m...
miał być tylko na budowę , a mam go do dziś ....
w przyszłości na jego miejsce planuję szopkę drewnianą narzędziową ... ale na razie są inne wydatki , więc garaż nadal stoi - pod garażem wylewka, regały mam w środku porobione , miejsca pod dostatkiem - trzymam tam rzeczy które nie wlazły do garażu przy domu: kosiarki, narzędzia budowlane i ogrodowe, rowery ... itd...
a dlaczego się przydaje taki duży garaż w trakcie budowy?
mnie do tego , że lato roku w którym budowałam kapryśne było - zanim dom zadaszyłam to już sierpień był , a gdzieś trzeba było przed deszczem się chować.... a w takim garażu to spokojnie sobie rozłożyłam stół plastikowy z krzesłami , grilla się zrobiło przy otwartych dźwierzach , imprezkę sikąś na osób więcej ... icon_wink.gif , miejsca na wszystko wystarczyło ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

znalazłem. Tylko się tak zastanawiam po co mi 5x3m? nie styknie 2x3? Przecież tam parkować nie będę?


Tez mam 5x3m - wydawało się że to dużo. Teraz (stan SSZ) zdecydowanie wziąłbym większy.
Przy czym u mnie zimą/jesienią strasznie mocno skrapla się woda na wewnętrznej stronie blachy stanowiącej dach. Także jeśli potrzeba przechować coś ala cement, to konieczne jest przykrycie folią. Edytowano przez rpilski (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...