Skocz do zawartości

Własny biznes - pomocy


Recommended Posts

No i klamka zapadła. Staram się o dotację na DG.
W związku z tym mam problem z sanepidem. A właściwie z interpretacją przepisów tychże urzędników.
Będzie to mobilna działalność, czyli u klienta w domu a panie w sanepidzie powiedziały, że muszę sobie i tak wynająć miejsce u np. fryzjerki, żeby tam przechowywać i sterylizować niezbędne przedmioty.
Zaznaczam, że nie ma sprecyzowanych żadnych przepisów, które by dotyczyły wykonywania usługi tego typu u klientki, ale boję się, że INTERPRETACJA może zrobić swoje i będę musiała wydzierżawić sobie miejsce na szafkę i inne przybory. Oczywiście po za samą dzierżawą stwarza to dodatkowe koszty i komplikacje w postaci godzin otwarcia u fryzjerki oraz dojazdu.

Czy jest tu ktoś, kto może mi powiedzieć, czy mogę się obejść bez tej dzierżawy?
Link do komentarza
Cytat

No i klamka zapadła. Staram się o dotację na DG.
W związku z tym mam problem z sanepidem. A właściwie z interpretacją przepisów tychże urzędników.
Będzie to mobilna działalność, czyli u klienta w domu a panie w sanepidzie powiedziały, że muszę sobie i tak wynająć miejsce u np. fryzjerki, żeby tam przechowywać i sterylizować niezbędne przedmioty.
Zaznaczam, że nie ma sprecyzowanych żadnych przepisów, które by dotyczyły wykonywania usługi tego typu u klientki, ale boję się, że INTERPRETACJA może zrobić swoje i będę musiała wydzierżawić sobie miejsce na szafkę i inne przybory. Oczywiście po za samą dzierżawą stwarza to dodatkowe koszty i komplikacje w postaci godzin otwarcia u fryzjerki oraz dojazdu.

Czy jest tu ktoś, kto może mi powiedzieć, czy mogę się obejść bez tej dzierżawy?



Wydzierżaw se u siebie.
Link do komentarza
Nie miałem nigdy z sanepidem do czynienia... ale jeśli broń można przechowywać u siebie w domu w specjalnej szafce (nie pancernej) zamykanej tak żeby nie było do niej z marszu dostępu... to Twoje graty myślę że też.
Uderz może wyżej (znaczy się oddział wojewódzki) z tym pytaniem.

A swoja drogą dobrze że Ci autoklawu nie kazały kupić. icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Patrzcie, dotację wzięła i prapała!!!
Ani widu, ani słychu, ani dychu!


Jeszcze nie dostała, ale wniosek właśnie zdałam.
Teraz czekać i zobaczymy.


Aaaa, przeskoczyłam sanepid i wynajęłam malutkie 6m2 pomieszczenie w którym też będę mogła robić pazury.
Lokalizacja mysle całkiem, całkiem - w klubie fitnes na jednym z największych /jeśli nie największym/ osiedlu bloków w mieście. Zawsze to alternatywa jak mi się autko popsuje ;)
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...