Skocz do zawartości

TYLKO TYDZIEŃ...


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

Z prezydentem chyba ten "bul".

Radzę Ci uważać na takie "rządzenie", bo ja już przepijałem (w Moskwie) 2 tysiące dolarów przez dobę (we trzech musieliśmy, bo inaczej by skonfiskowano).
Do dzisiaj nie wiem, jak znalazłem się na Okęciu...


To były piękne chwile i niezapomniane ( no może trochę zapomniane no bo to Okęcie) :biggrin: a z drugiej strony to chytrusek z Ciebie, wolałeś przehulać niż oddać "braciom" :hahaha2:
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

To nie byli koledzy. Ja byłem tam tylko tłumaczem i przewodnikiem. A kto to był... to nie powiem...


No to przewodnik z Ciebie pierwszy sort, skoro znalazłeś się na Okęciu i nie wiesz jak , na pewno szósty zmysł zadziałał :hahaha2:
Link do komentarza
Cytat

t ..t .... tydzień ? icon_biggrin.gif jakby miało nie być jutra...

http://www.youtube.com/watch?v=fA_wAOYw2QE





właśnie .... bo to jest tak ....
dom , praca , rodzina ... życie, szara rutyna (ajżesz mi się rymło) .... a co się stało z marzeniami?
nie znam osoby która byłaby bezkompromisowo szczęśliwa , spełniona i zadowolona ...
to co trzyma , żeby żyć jak się chce?
czy trzeba wyroku śmierci żeby chcieć przeżyć to co nam zostało tak jak chcemy?
hm .... zastanawiające.....
Link do komentarza
gdybym mial przed soba tydzien zycia
-napelilbym wanne po brzegi alkoholem i ze slomka w gebie do niej wskoczyl
-rozbilbym auto o sciane i sprawdzil czy poduszki wyskocza
-wpadlbym z pistoletem na kulki z farba do urzedu gminy i miasta i postrzelal do tych fajnych kobitek

- no i mozna mnozyc rzeczy ktore chcialoby sie zrobic i ma sie na to ochote ale nie wypada,albo konsekwencje to wykluczaja
a tak skoro wiemy ze kitniemy za tydzien,to hamulce puszczaja...

p.s.
no i oczywiscie nie zapomnialbym o rodzinie
Link do komentarza
Cytat

- no i mozna mnozyc rzeczy ktore chcialoby sie zrobic i ma sie na to ochote ale nie wypada,albo konsekwencje to wykluczaja
a tak skoro wiemy ze kitniemy za tydzien,to hamulce puszczaja...



w sumie - racja .... icon_biggrin.gif
ale - z drugiej strony ... dlaczego nie?
wanna wódy? do zrobienia ....
auto ? można kupić nowe ...
z tym pistoletem to dałeś czadu ... ale też do zrobienia - w zawiasach byś dostał ... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

bardzo z Ciebie praktyczna baba , Ądź... icon_wink.gif


Zakodowane widać dożywotnio

Cytat

...
nie znam osoby która byłaby bezkompromisowo szczęśliwa , spełniona i zadowolona ...
...

A ja znam taką cholerę.
I w dodatku gotować nie musi, żre na potęgę i nic po niej nie widać, a ostatnio od szklarza /po entej wizycie/ dostała w prezencie z 10 luster. Pacziemu? Ano pa temu, że cholera średnio jedno w miesiącu tłucze. Szklarz nie może /wciąż/ wyjść z podziwu "nie zna osoby, która by tak tłukła lustra w ilościach hurtowych i była tak szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia"

Może u niej tłuczenie luster przynosi szczęście? Innego wytłumaczenia tej sytuacji nie widzę


To moja psiapsióła ;)
Link do komentarza
Gość mhtyl
A ja tam nie musze mieć tygodnia,miesiąca czy roku i tak zrobię to o czym marzyłem ,ale dopiero jutro bo dziś puściłem lotka i coś mnie tak po kościach strzela,że te 7 baniek wygram :4_16_1:
Link do komentarza
Gość mhtyl
A co mi tam,każdemu starczy. Jak spotkamy się na zlocie to stówkę każdemu na czółko będę przybijał (widziałem to kiedyś na jakimś filmie), można podchodzić po kilka razy :4_16_1:
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

można by zrobić konkurs "walka w kasie" , zamiast kisielu - zwycięzca zabiera wszystko :hahaha2:


Pewnie że można tyle ,że musiały by to być same panie a na dodatek odpowiednio ubrane,no wiadomo jak - tak jak walczą w kisielu :hahaha2: a ja byłbym sędzią i zapewniam,że dużo było by replejów (takich na żywo) icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...