Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Isobooster, Termoorganika Superpoddasze,THERMOREFLEX

Recommended Posts

Witam - startuję powoli z ociepleniem poddasza - zastanawiam się nad alternatywami dla wełny mineralnej (ta mnie absolutnie nie przekonuje).
Najbardziej podoba mi się ten cały isobooster - planuje dać jego 3 warstwy T2, ale coraz bardziej zastanawiam się Termoorganiką Superpoddasze.
Ktoś ma jakiś doświadczenia z tymi wynalazkami ?
No i jedno pytanie - czy układając styropian trzeba dawać jakieś folie itp ?
Dach - blachodachówka + papa + pełne deskowanie.

Pozdrawiam
Janciownik
  • 2 miesiące temu...
widzę tłum chętnych żeby się wypowiedzieć! ja właśnie też dość długo szukałem konkretnych info przed ociepleniem i doszedłem do wniosku, że najwięcej obiektywnych i pozytywnych opinii ma Termo Organika, w sieci widze - jak dotychczas same pozytywne opinie, że wysokiej jakości, że łatwo się układa, że ma rekomendacje instytutów, zrób tak jak ja poszukaj w sieci info o konkretnych producentach, którzy Cie interesują, popytaj znajomych, co polecają, co odradzają. Przyznam, że ktoś polecił mi termo i szperając w sieci zwracałem uwagę tylko na to, więc o isoboosterze i thermoreflex niestety nic Ci nie powiem. powodzenia!
Cytat

ohmy.gif
ja nie widziałem nikogo, dopóki się nie wpisałeś
a skoro to zrobiłeś, to może napisz więcej, jak to doszedłeś do wniosku o obiektywnych i pozytywnych opiniach dot. TO

Cóż , isobooster doskonały materiał dla naiwnych a styropian w dachu polecam hodowcom gryzoni - bardzo chętnie tam zamieszkają.
  • 3 tygodnie temu...
Dlaczego dla naiwnych? A moze polaczyc Isoboostera z tradycyjna welna, czyli patrzac od zewnatrz najpierw szczelina 2 cm od folii paroprzepuszczalnej, potem Isobooster, aby wilgoc nie dostawala sie z powrotem do welny, pozniej welna i folia paroszczelna? Edytowano przez Costello (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam Forumowiczów,   Mam problem z pęknięciami w nowo powstałym domu. Dom w konstrukcji drewnianej, w środku płyty kartonowo-gipsowe. Dom „składany” w grudniu przez firmę developerska.  Wykończenie w środku (szpachlowanie, gruntowanie, malowanie) wykonane przez inną, zewnętrzną firmę na przełomie marca i kwietnia.  W rogach, na połączeniach zaaplikowany akryl. Zaraz po malowaniu szybko zaczęły wychodzić pęknięcia - pomiędzy sufitem i ściana, ale także pionowe, na łączeniach ścian. Co zrobić? Poczekać aż konstrukcja popracuje? Jak najlepiej to naprawić? Firma sugeruje przyklejenie listewek pomiędzy ściana a sufitem. Nie rozwiąże to pionowych pęknięć... Czy to wina konstrukcji budynku i tego, ze ciągle pracuje czy tez jakieś błędy firmy od szpachlowania?   Będę wdzięczna za wszelkie porady.  Załączam kilka zdjęć.       
    • 95 % popiół plus dodatki. Ale pies ma piękne wielkie oczy po sraniu jak mu nie wypadną w trakcie BTW Nazwa heros to też chyba ma świadczyć o heroizmie i poświęceniu psa? 
    • Cóż można rzec? Gust albo się ma albo nie i są takie miejsca gdzie gust umarł w bólach i pomocy projektantów wnętrz albo gwałtownie i szybko bez ich udziału.  Są wnętrza które są świetne i na prawdę spójne i świadczą o dobrym guście ale są nie dal mnie na przykład. Co do modnego ostatnio nie wiedzieć czemu stylu boho to dla mnie jest to taki pierdolnik. Jak nie sprzątam 2 tygodnie to mam prawie boho.     żarówka na drucie to jest wczesna KIKEA soute':)
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...