Skocz do zawartości

wanna problem


Recommended Posts

Witam jestem pierwszy raz na forum, mam problem z wanną narożną saniform z hydromasażem nie wiem jaki to model.
Napiszę od razu że mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i wanna nie jest moja, podczas mycia jej nie chcący włączyłem hydromasaż i nie mogę teraz go wyłończyć, pali się cały czas ta kontrolka proszę o pomoc
Link do komentarza
Cytat

Witam jestem pierwszy raz na forum, mam problem z wanną narożną saniform z hydromasażem nie wiem jaki to model.
Napiszę od razu że mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i wanna nie jest moja, podczas mycia jej nie chcący włączyłem hydromasaż i nie mogę teraz go wyłończyć, pali się cały czas ta kontrolka proszę o pomoc

Wyłącz na chwilę wszystkie bezpieczniki w mieszkaniu. Powinno pomóc icon_smile.gif.
Link do komentarza
Cytat

Witam jestem pierwszy raz na forum, mam problem z wanną narożną saniform z hydromasażem nie wiem jaki to model.
Napiszę od razu że mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i wanna nie jest moja, podczas mycia jej nie chcący włączyłem hydromasaż i nie mogę teraz go wyłończyć, pali się cały czas ta kontrolka proszę o pomoc



Skontaktuj się właścicielem przecież nie zrobiłeś nic złego .
Link do komentarza
Cytat

Witam jestem pierwszy raz na forum, mam problem z wanną narożną saniform z hydromasażem nie wiem jaki to model.
Napiszę od razu że mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i wanna nie jest moja, podczas mycia jej nie chcący włączyłem hydromasaż i nie mogę teraz go wyłończyć, pali się cały czas ta kontrolka proszę o pomoc


Kazda wanna z hydromasażem powinna mieć wyłącznik różnicowo -prądowy.Może coś mus się zadziało i szaleje.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Kazda wanna z hydromasażem powinna mieć wyłącznik różnicowo -prądowy.Może coś mus się zadziało i szaleje.


Różnicówka by zadziałała gdyby był upływ prądu czy coś takiego,a przy prawidłowym działaniu różnicówka nie ma prawa wywalić.
Link do komentarza
Cytat

Kazda wanna z hydromasażem powinna mieć wyłącznik różnicowo -prądowy.Może coś mus się zadziało i szaleje.


???


Cytat

Nie on miał zadziałać ,tylko coś mu się zadziało.Trzeba czytać ze zrozumieniem icon_smile.gif


Aby pisać tego typu komentarze, najpierw trzeba samemu pisać ze zrozumieniem.
Przeczytaj ze zrozumieniem swoje dwa posty w tym wątku, to może zrozumiesz o co mi chodzi.

Druga sprawa, że po tygodniu ten temat na pewno już jest rozwiązany (autor wątku napisał tylko ten jeden post i więcej się nie odezwał).
Link do komentarza
"Aby pisać tego typu komentarze, najpierw trzeba samemu pisać ze zrozumieniem.
Przeczytaj ze zrozumieniem swoje dwa posty w tym wątku, to może zrozumiesz o co mi chodzi."

Którego ze słów nie zrozumiałeś?

"Druga sprawa, że po tygodniu ten temat na pewno już jest rozwiązany (autor wątku napisał tylko ten jeden post i więcej się nie odezwał)."

Skoro jest rozwiązany to po piszesz? Bystrzacho?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...