Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry,   chętnie pomożemy, z tym, że potrzebujemy więcej szczegółów: co jest do zalania, czy tylko dziura po ścianie, czy też wyrównanie poziomów?   Pozdrawiamy!
    • @Redakcja - tak się kończy brak reakcji. Najpierw czołowe prymitywy forumowe wypisują durne twierdzenia, że strop żelbetowy można oprzeć na ściance ceglanej 12 cm. Zero odpowiedzi na to twierdzenie od @Redakcja. Poza skasowaniem mojego postu. No to prymitywy sobie pozwalają obraźliwymi tekstami. Bezpośrednio za to policzkuje się z elegancko z liścia - ale na forum ujdzie. Ta samo - jak na razie  - porada oparcia żelbetu na ścianie działowej   Ale powtórzę któryś raz - nie moje forum i nie moje porządki.  
    • Jak ten terminal wyglądał. W internecie nie mogę znaleźć zdjęć zdjęć z tego okresu.
    • Ja mam trzy sprawdzone miejsca zakupu roślin i podzieliłbym je z uwagi na rodzaj kupowanych roślin     Pierwszy rodzaj roślin to rośliny do ogrodu (krzewy, iglaki duże drzewa liściaste) - w te się zaopatruję w lokalnej szkółce ogrodniczej Pana Józefa Puzonia. >>  https://puzon.com.pl/ (fajne ceny, duży wybór, można roślinę dotknąć i z nią porozmawiać  ).  Drugi rodzaj roślin to rośliny do domu (doniczkowe, na parapet ew. balkon) - te kupuję przez internet!? (zapytacie jak to możliwe?) Jakiś czas temu powstał sklep z (powiedziałbym "kolekcjonerskimi" roślinami w doniczkach) >> https://plantsandpots.com/collection/sklep (ceny fajne na promocjach, duży wybór).  Trzeci rodzaj to roślinne mixy (i do domu i do ogrodu) - tych szukam na promocjach w supermarketach - Biedronka, Auchan, Lidl czasami fajne okazje można wypatrzeć też w Stokrotce  (najlepsze ceny, przeciętny wybór i nie zawsze idealna jakość)  Do domu ostatnio chętniej kupuję rośliny przez internet (głównie wymóg pandemii), jednak bardzo sobie cenię fachową pomoc w punktach stacjonarnych.   
    • Podoba się. Polecam jednak w podobnych sytuacjach mieć na względzie casus terminala odpraw celnych w Przemyślu, wersja z lat 90-tych ubiegłego, znaczy XX wieku. Wybudowany za środki z Unii, dlatego ciężko było w nim cokolwiek zmienić.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...