Skocz do zawartości

Wiera /Horyzont


Toberek

Recommended Posts

Czytałem artykuł w plusach minusach https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/872-projekt-domu-trudny-do-poprawnego-odczytania

Uważam, że na plus bo:
- fajnie wygląda
- bomba salon
- superfunkcjonalny parter
- wypasione, szerokie schody wejsciowe
na minus:
- strasznie pokręcone i pokoje u góry
- myślę, że będzie duży koszt dachu
- po co komu ten drugi kominek?!
- nie ma miejsca na garderobę – może jedynie klitki pod skosami, że trzeba się schylać codzienne po skarpetki
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Mi bardzo podoba mi się pokój dzienny z widocznym nad kominkiem schodami i antresolą.
Jeśli chodzi o technikę wykonania to jestem przekonany do ściany 3W. Porotherm 25cm + 8cm wełna +12cm osłonówka (zastanawiam się nad 30cm Porothermu, ale za bardzo nie wiem czy korzyści w wielkości zmiany U będą odczuwalne).
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Mi bardzo podoba mi się pokój dzienny z widocznym nad kominkiem schodami i antresolą.
Jeśli chodzi o technikę wykonania to jestem przekonany do ściany 3W. Porotherm 25cm + 8cm wełna +12cm osłonówka (zastanawiam się nad 30cm Porothermu, ale za bardzo nie wiem czy korzyści w wielkości zmiany U będą odczuwalne).


Sądzę, że to raczej projekt dla odważnych, napewno niebanalny. Ja niestety nie mogę realizować projektów z dachami wielospadowymi, bo u nas gminie wymyślono plan zagospodarowania przestrzennego tylko z dachami dwuspadowymi.

Acha , to ja już się wpisałem powyżej.
Link do komentarza
Cytat

Czytałem artykuł w plusach minusach https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/872-projekt-domu-trudny-do-poprawnego-odczytania
Uważam, że na plus bo:
- fajnie wygląda
- bomba salon
- superfunkcjonalny parter
- wypasione, szerokie schody wejsciowe
na minus:
- strasznie pokręcone i pokoje u góry
- myślę, że będzie duży koszt dachu
- po co komu ten drugi kominek?!
- nie ma miejsca na garderobę – może jedynie klitki pod skosami, że trzeba się schylać codzienne po skarpetki


Rzeczywiście z zewnątzr b. ładny ale w wewnątrrz za dużo małych pomieszczeń
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Mi bardzo podoba mi się pokój dzienny z widocznym nad kominkiem schodami i antresolą.
Jeśli chodzi o technikę wykonania to jestem przekonany do ściany 3W. Porotherm 25cm + 8cm wełna +12cm osłonówka (zastanawiam się nad 30cm Porothermu, ale za bardzo nie wiem czy korzyści w wielkości zmiany U będą odczuwalne).


cześć, strasznie podoba mi sie ten dom i planujemy jego budowę na wiosnę ale czy możesz mi powiedzieć czy kosztorys który wycenia budowę domu na 264 tyś jest realny czy raczej znacznie różni się od realiów?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...