Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość bpis
      Halo, halo, jest tu kto? Ludzie - 3 dni do końca licytacji, a tu prawie nic się nie dzieje!!   Poproszę o: 5. Gile widoczne na milę - 30zł (Wybacz, Tar , ale pasują do mojej sowy)
    • Korzystać z dobrodziejstw postępu technicznego jasne że trzeba, ale dobrze zachować w tym umiar i rozsądek.  Ta cała automatyka, sterowanie zdalne do wszystkiego, otwieranie i zamykanie, są dobre ale chyba najbardziej przydatne dla inwalidy z ograniczonymi funkcjami ruchowymi.  Zdrowy człowiek jak będzie lało i tak poleci sprawdzić czy wszystkie okna ta cała automatyka pozamykała. Tak samo np. przed wyjazdem na wakacje i tak oblecę cały dom sprawdzając czy wszystko gra. Co by nie powiedzieć ruch to jednak zdrowie, a nie dupę tylko trzymać na leżance i pilotem pstrykać. Nawet na ogród taki nie musi wychodzić, bo automatyka wszystko podleje, a w tym podlewaniu jak dla mnie najlepsze jest właśnie samo podlewanie własnymi łapkami. Znam wiele domów w bardzo dobrym wykonaniu i ani jednego tzw inteligentnego, za wyjątkiem znajomego pasjonaty elektronika który sam sobie takie systemy wymyśla i instaluje, więc jak widać są to sprawy mało popularne. Przeciętna populacji jest jednak dość ograniczona technicznie, pewnie jednak nie na tyle by nie zdawać sobie sprawę z problemów w jakie mogą się wpakować, instalując takie systemy. A może też wolą tę inną stronę bytowania połączoną z aktywnością ruchową i samodzielnym myśleniem.    
    • Kazdy bedzie podawal swoja marke bo takie pompy montuje ja kierowalem sie opiniami na forach i w wiekszosci osob montuje nibe nie dawno otrzymalem oferte na alpha innotec jesli chodzi o zuzycie  energii, co jest dla mnie priorytetem, zuzywa jej mniej co np. pompa szwedzkiej firmy. A wedlug Ciebie jaka byla by lepsza jesli chodzi o trwalosc, niezawodnosci niskie zuzycie energii, bo chyba wiekszosci osob o to chodzi. Nie mam zamiaru za kilka lat zmieniac pompy chcialbym aby byla sprawna jak najdluzej przy tym nie zzerala duzo energii. Pozdrawiam
    • Czemu uparłeś się na te modele? Sprawdziłeś linki wskazane przez Ekspertów? Ja postrzegam to jako pomoc, korzystaj z tej okazji.
    • Rama + materac o odpowiedniej twardości i śpisz jak niemowlę po nakarmieniu. Możliwe, że obudzisz się głodny Czyli jakie? Jeden kupiłem tam - już wspominałem a drugi nie pamiętam. Drugi leży na podłodze i jest jeszcze szerszy od poprzedniego. Na ramę a nawet na japońskie łóżko przyjdzie tez pora. Powtarzam - zanim kupimy - trzeba się wyleżeć i poturlać i uwierzcie mi - w minutę zapadnie decyzja, ze to ten jedyny  Teraz trzeba iść do sklepu, gdzie pozwalają się wyleżeć i poturlać. Cała tajemnica zakupu materaca.
  • Popularne tematy