Skocz do zawartości

Jaki rodzaj grilla wybrać i jak go czyścić? Przegląd oferty rynkowej


Recommended Posts

W sezonie letnim Polacy chętnie spędzają czas przy grillu. A tych w ofercie producentów jest naprawdę sporo – od prostych węglowych, poprzez elektryczne, a kończąc na gazowych, które mogą mieć kształt niewielkiej wyspy i być wyposażone w wiele funkcji dodatkowych. Posiadacze dużych ogrodów mogą zastanowić się także nad grillem betonowym.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/strefa-magazynu/archiwum/6744-ranking-kotlow-gazowych

Link do komentarza
Gość discaver
nie wiem czym kierowali się ankietowani użytkownicy przy wyborze pieca ja ze swojej strony polecił bym najpierw zastanowić się nad tym jakie wymagania ma spełniać piec drugą sprawą ważniejszą od tej pierwszej według mnie jest to jak układają się koszty eksploatacji tego pieca należy pamiętać że gwarancja pieca kiedyś minie i wtedy dowiadujemy się o faktycznych kosztach jakie poniesiemy gdy zdarzy nam się jakaś awaria jeżeli serwisant jest w miarę blisko to ok ale jeśli nie to słono za przyjazd policzy inna rzecz to taka że koszty niektórych części w piecach tej samej klasy są bardzo odmienne i tak elektronika w Junkersie może kosztować w nowszych piecach około 600-800 złotych a w Vaillancie czy Viessmanie może być nawet 2-krotnie większa dlatego dobrze zbadajmy rynek i dostępność serwisantów a pózniej wybierzmy piec, myślę ze mogę coś na ten temat powiedzieć , dwa lata pracowałem w serwisie i znam faktyczne koszty z jakimi trzeba się liczyć przy naprawie i jeszcze jedna sprawa zawsze powierzajmy naprawę serwisantom lista dostępnych w naszej okolicy jest bardzo łatwa do sprawdzenia w internecie, próby napraw przez pseudo serwis kończą sie zazwyczaj niezbyt dobrze wręcz tragicznie przykłady mamy co jakiś czas w mediach..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...