Skocz do zawartości

wykończenie łuku


rapens

Recommended Posts

Witam niedawno wyremontowalem sobie mieszkanko i przy okazji zrobiłem tzw.łuk, wczesniej były normalne drzwi ,wymontowałem futryny i zrobiłem pólokrąg w górnej czesci,tylko teraz jest pewien problem bo z jednej i z drugiej strony mam położona tapete która zaczyna mi sie odklejac(ktos sie oprze ,ktos przytrzyma sie ręką) chciałem sie dowiedziec czy sa moze jakies listwy wykonczeniowe które moge zamontowac z jednej i drugiej strony? pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam niedawno wyremontowalem sobie mieszkanko i przy okazji zrobiłem tzw.łuk, wczesniej były normalne drzwi ,wymontowałem futryny i zrobiłem pólokrąg w górnej czesci,tylko teraz jest pewien problem bo z jednej i z drugiej strony mam położona tapete która zaczyna mi sie odklejac(ktos sie oprze ,ktos przytrzyma sie ręką) chciałem sie dowiedziec czy sa moze jakies listwy wykonczeniowe które moge zamontowac z jednej i drugiej strony? pozdrawiam



Ozdobne na zewnątrz, czy do zagipsowania w ścianie?
Link do komentarza
Cytat

Ozdobne na zewnątrz, czy do zagipsowania w ścianie?



na zewnątrz - muszą trzymać tapetę .... stąd taki problem ...
gdyby były w ścianie , to żaden problem - profile aluminiowe się wyginają , i służą właśnie do tego ... icon_smile.gif

w sumie ... jeśli czegoś nie da się znaleźć w sklepach , to znajduje się na allegro - jeśli nie na allegro, to znaczy że takowego nie wyprodukowano .... czyli - pozostaje allegro ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam serdecznie. Oczywiście istnieje rozwiązanie do wykończenia łuku icon_smile.gif listwa dekoracyjna poliuretanowa OracDecor. Twardość porównywalna z drewnem. Możliwość malowania. Listwy muszą być dostępne jako Flex i wtedy jest możliwość ich wygięcia. Załączam skany z katalogu z widoczną tabelą możliwość wygięcia profili w zależności od kształtu.

Pozdrawiam
sklep www.gla-mur.com

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...