Skocz do zawartości

ogrzewanie zintegrowane


Recommended Posts

ktoś zakładał w domu ogrzewanie zintegrowane? (to akuratnie znalazłem na stronie Makrotermu) w jego skład wchodzą: kolektory słoneczne Turbosolar z zasobnikiem, Turbokominek z płaszczem wodnym, oszczędny kocioł gazowy oraz Integrator. Zastanawialiście się nad takim ogrzewaniem domu? w sumie brzmi dobrze..
Link do komentarza
Cytat

Wydaje mi się ze nie ma sensu bawić się w tyle systemów. Załóż jeden a porządny. Ale nic nie napisałeś do jakiego domu, jakie masz wymagania, ile chcesz wydać itd bo to bardzo ważne.




jakikolwiek by nie był dom - przekombinowała ...

chyba , ze ma na wszystko dofinansowanie z gminy na 80% inwestycji - wtedy bym się nie zastanawiała i brała ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

ktoś zakładał w domu ogrzewanie zintegrowane? (to akuratnie znalazłem na stronie Makrotermu) w jego skład wchodzą: kolektory słoneczne Turbosolar z zasobnikiem, Turbokominek z płaszczem wodnym, oszczędny kocioł gazowy oraz Integrator. Zastanawialiście się nad takim ogrzewaniem domu? w sumie brzmi dobrze..


To dobre rozwiązanie... pod warunkiem, że nie będzie zintegrowane i dom nie będzie izolowany.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...