Skocz do zawartości

Dyskotekowe szaleństwo w zasięgu 120 punktów Aktyw Forum


Recommended Posts

Cytat

Jak się nikt nie pochoruje od tych starych kotletów... to zabawa była przednia icon_biggrin.gif



to czyste szaleństwo było .... ale faktycznie fajnie wspominane będzie na pewno icon_biggrin.gif

Cytat

Jakie stare, jakie stare – ledwo naruszono 2010r icon_biggrin.gif



tysz sie starałam jeno te z brzegu trzaskać , max. do końca strony pierwszej ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

a zaraz ewik i adik zgrzytną i mhtyl, bo też ma chrapkę i dla Michała zabraknie icon_razz.gif


Już jestem, chrapkę mam bo się przeziębiłem. Dam fory innym :bezradny:

Cytat

hm ... a to "chcenie się" od wieku zależy ? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


Nie wiesz jak to jest? Człowiek ma dwie natury (czytaj zależy od wieku) jedna to chciałby,ale się wstydzi a druga chce,ale już nie może :hahaha2:
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Albo jesteś bardzo młoda. albo...
mówią że w moim wieku jeśli nic nie boli, to się już nie żyje.


Oj już tak nie przesadzaj przecież niedawno żeniłeś się,a mówią że nic tak nie odmładza jak ożenek :takaemotka:
Link do komentarza
Gość mhtyl
Ej! Ludziska ! Dalej dwie płyty zalegają magazyn. Coś mi się wydaje,a raczej chciałbym coś zasugerować aby te płyty Daga zgarnęła, po pierwsze na pewno ma odpowiednią ilość punktów, a po drugie jak znowu Ci zakoszą to będziesz miała jeszcze dwie w zapasie :509:
Link do komentarza
Cytat

na pewno tak, tylko trochę poczekasz niestety, bo Redakcja wysłała w poniedziałek ale do dzisiaj nie ma, a jutro wyjeżdżamy....chyba, że jeszcze dzisiaj będzie icon_biggrin.gif



ja też jeszcze nie mam .... mam nadzieję, ze nie zaginęły ... icon_cry.gif


Cytat

Ej! Ludziska ! Dalej dwie płyty zalegają magazyn. Coś mi się wydaje,a raczej chciałbym coś zasugerować aby te płyty Daga zgarnęła, po pierwsze na pewno ma odpowiednią ilość punktów, a po drugie jak znowu Ci zakoszą to będziesz miała jeszcze dwie w zapasie :509:



w kontekście powyższego nie jest to wykluczone ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

ja też jeszcze nie mam .... mam nadzieję, ze nie zaginęły ... icon_cry.gif


Czyżby ktoś się uwziął na Ciebie czy co icon_question.gif A ze mnie to jakiś prorok się robi :hahaha2: lepiej zamawiaj, póki są jeszcze dostępne.
Link do komentarza
też dostałem - choć inną niż te polowane
Odsłuchałem - 3 raz już leci - i jak te żaby
Amyraderaderade............ -icon_smile.gif
Sorry Boys - prawie jak młody eksperymentalny pop
A Chance - powoduje brak żalu u zamawiającego - i podziękowanie dla Redakcji że pozwoliła mi się z nimi ożenić.
Ja mam - i dzięki -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja już czekam drugi tydzień od zamówienia i nic...



listonosz do mnie przyniósł przed chwilą....tydzień szło ....
tak sobie myślę - opóźnienia pewnie wynikają z tego, że sezon urlopowy w końcu jest więc część pracowników poczty się urlopuje , a pracy więcej niż zwykle - bo przecież luzie z urlopów kartki wysyłają... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...