Skocz do zawartości

Dyskotekowe szaleństwo w zasięgu 120 punktów Aktyw Forum


Recommended Posts

ja odpadam bo nie ma sesnu pier**** od rzeczy... po prostu nie umiem wejść w każdy wątek z działu które punktują. Robi się kolejny burdel ponieważ wchodząc na forum co chwile widzę w aktywnych tematach jeden nick a za chwile drugi i tak od góry do dołu. Pomysł jak dla mnie do bani...
Link do komentarza
Cytat

ja odpadam bo nie ma sesnu pier**** od rzeczy... po prostu nie umiem wejść w każdy wątek z działu które punktują. Robi się kolejny burdel ponieważ wchodząc na forum co chwile widzę w aktywnych tematach jeden nick a za chwile drugi i tak od góry do dołu. Pomysł jak dla mnie do bani...


a czemu sądzisz, że jak widać jeden nick w aktywnych tematach to to jest burdel??
Ja też to traktuję jako zabawę, a nawet nie będę zamawiała tej płyty, ale fajnie jest się pościgać i pośmiać przy tym icon_biggrin.gif
nie gorączkuj się Michaś....szkoda nerwów...
a swoją drogą to myślę, że mój udział w tych tematach, to jednak nie......zaznaczony tekst icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

spokojnie, ja na pewno nie zamówię...ewiq0 też raczej nie Brak obrazka



Poczekajmy ze 2 dni

stawiam na poniedziałek albo wtorek...

reki sobie nie dam uciąć ale na 100% wiem że będzie icon_smile.gif

Cytat

a czemu sądzisz, że jak widać jeden nick w aktywnych tematach to to jest burdel??
Ja też to traktuję jako zabawę, a nawet nie będę zamawiała tej płyty, ale fajnie jest się pościgać i pośmiać przy tym icon_biggrin.gif
nie gorączkuj się Michaś....szkoda nerwów...
a swoją drogą to myślę, że mój udział w tych tematach, to jednak nie......zaznaczony tekst icon_biggrin.gif



Ok traktujemy to jako zabawę...

więc go go power rangers....
Link do komentarza
Cytat

no i dziś kurde se powiedziałem że płytkę ustrzelę dla zabawy icon_smile.gif tylko dla zabawy bo przecież wszyscy to robią dla zabawy, i zabawa numer jeden i wszyscy to robią dla zabawy no nie? icon_smile.gif



nie .... zrobiłam to na śmiertelnie poważnie .... a teraz poczekam, aż mi przyślą choć mogłabym sobie kupić na allegro ... ale nie , ja tak całkiem na serio spóźniłam się wczoraj na imprezę i spędzałam dużo czasu w necie bo w ogóóóóóóle nie lubię pisać na forum , bo to dla mnie męczarnia jest i szlag mnie trafia kiedy zaś jako startowa mnie sie BD otwiera i muszę pod groźbą stryczka tych rad udzielać ... no już nie mogę znieść cholera - za karę jak nic , masochistka jakaś czy co ... no sama nie wiem .... o czym ja tu ... acha - jak mi już ją przyślą, to całkiem serio ubiorę se boa z piórek - zaznaczam - TYLKO boa z piórek i zatańczę na stole w rytm mojej całkiem na serio nowej płyty zażerając jednocześnie draże kokosowe z biedronki .... i wtedy nastąpi ukoronowanie - będę jej tak słuchać i tańczyć całą noc bo to moje najulubieńsze rytmy .... i wcaaaaaaaale a wcaaaaaale nie zamawiałam jej dlatego, że właśnie niedawno mi taka sama zgięła a ja się do sprzętów cholernie przywiązuję ....

dziękuję za uwagę.... :hahaha2:
Link do komentarza
zabawa zabawą .... ale jednak mimo odgrzebywania wewontków sprzed miesięcy dwóch .... starałam się pisać na temat .... żadne uśmieszki i całkowite jechanie jeno bo bandzie .... większość z tych wpisów było jednak na temat ... icon_smile.gif
gdyby było inaczej - oznaczałoby to z mojej strony całkowity brak szacunku do Redakcji ... tak to odbieram ... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

a ja odbieram to tak że było by wszystko ok gdyby nie odgrzewać starych kotletów....

ale tu chyba chodzi o to żeby powróciły umarłe tematy



nie wiem o co chodziło Redakcji - ale wydaje mi się, że nie jest źle .... ruch się w tematycznych działach zrobił , nawet jeśli to w części odgrzewanie starych tematów - to jednak pisanie w nich na temat może pomóc temu czy tamtemu co tu zagląda tudzież zaglądać będzie ... takie uaktualnienie też nie jest złe ... przecież z czasem wszystko się zmienia i wchodzą nowe rzeczy - według mnie jest to raczej in plus ... icon_smile.gif
Link do komentarza
według mnie także icon_smile.gif na +

a teraz podaje tytuły piosenek to może ktoś się jeszcze skusi icon_smile.gif

1. The Piointer Sisters - I'm So Excited
2. Village People - Y.M.C.A.
3. The Rubbetes - Sugar Baby Love
4. KC & The Sunshine Band - That's The Way (I Like It)
5. Gloria Gaynor - I Will Survive
6. Earth, Wind & Fire - September
7. Quincy Jones - Ai No Corrida
8. Donna Summer - Love To Love You
9. Barry White - You're The First, The Last, My Everything
10. The Weather Girls - It's Raining Men
11. Hot Chocolate - You Sexy Thing
12. Brass Construction - Movin'
13. First Choice - Armed & Extremely Dangerous
14. Sister Sledge - We Are Family
15. Diana Ross - I'm Coming Out
16. Barry Manilow - Copacabana
17. Cheryl Lynn - Got To Be Real
18. The Hues Corporation - Rock The Boat
19. George Clinton - Atomic Dog
CD 2:
1. Kool & The Gang - Get Down On It
2. Gibson Brothers - Cuba
1. Michael Zager - Let's All Chant
2. Rose Royce - Car Wash
3. Candi Station - Young Hearts Run Free
4. Tavares - Heaven Must Be Missing An Angel
5. The Trammps - Disco Inferno
6. Dan Hartman - Instant Replay
7. Ottawan - D.I.S.C.O.
8. Chic - Le Freak
9. Labelle - Lady Marmolade
10. Maze Feat. Frankie Beverly - Joy And Pain (Live In New Orleans)
11. Amii Stewart - Knock On Wood
12. Patrice Rushen - Forgets Me Nots
13. A Taste Of Honey - Boogie Oogie Oogie
14. Jimmy Bo Horne - Spank
15. Carl Douglas - Kung-Fu Fighting
16. Chaka Khan - Ain't Nobody
17. Anita Ward - Ring My Bell
CD 3:
1. Bananarama - Venus
2. Boney M - Daddy Cool
3. B3 - Nightfever
4. Murray Head - One Night In Bangkok
5. Army Of Lovers - Crucified
6. Kool And The Gang - Celebration
7. George McCrae - Rock Your Baby
8. Blondie - Heart Of Glass
9. Little Eva - Locomotion
10. Belle Epoque - Black Is Black
11. The Whispers - And The Beat Goes On
12. Imagination - Just An Illusion
13. Odyssey - Going Back To My Roots
14. Soundalikes - Stayin' Alive (Tribute To The Bee Gees)
15. Donna Summer - Hot Stuff
16. Viola Willis - Gonna Get Along Without You Now
17. Marvin Gaye - Got To Give It Up
CD 4:
1. Ryan Paris - Dolce Vita
2. London Beat - I've Been Thinking About You
3. MC Hammer - U Can't Touch This
4. Haddaway - What Is Love
5. Corona - Rhythm Of The Night
6. Culture Beat - Mr. Vain
7. La Bouche - Be My Lover
8. Whigfield - Saturday Night
9. Baltimora - Tarzan Boy
10. Dr Alban - It's My Life
11. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
12. Sabrina - Boys
13. Sandra - In The Heat Of The Night
14. Culture Club - Karma Chameleon
15. Kajagoogoo - Too Shy
16. Erasure - Take A Chance On Me
17. Soft Cell - Tainted Love
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

zabawa zabawą .... ale jednak mimo odgrzebywania wewontków sprzed miesięcy dwóch .... starałam się pisać na temat .... żadne uśmieszki i całkowite jechanie jeno bo bandzie .... większość z tych wpisów było jednak na temat ... icon_smile.gif
gdyby było inaczej - oznaczałoby to z mojej strony całkowity brak szacunku do Redakcji ... tak to odbieram ... icon_smile.gif


Potwierdzam! Śledziłem całą (prawie całą) tę walkę ,nawet miejscami brałem w niej udział -tak było a nie inaczej icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Wmoim odczuciu, to ty Daga i Retro szliście eb w eb, co do merytoryczności i frekwecji. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ale fszystko gites. Sport to sport.



fakt , zdarzało mi się z retrusiem wleźć na tematy zdeczka odbiegające , o kształtach między innymi icon_lol.gif - dlatego napisałam , że "większość" merytoryczna była a nie wszystkie ... icon_biggrin.gif


Cytat

ta walka nadal trwa icon_smile.gif albo już te 5 sztuk ktoś wessał



na mnie nie patrzcie , ja jeno jedną.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

go go power rangers.... to ulubiona piosenka mojego synusia icon_biggrin.gif
a na śmiertelnie poważnie Michał, to poślij adres na pw i zamówię płytkę pod warunkiem, że Ci ją poślę icon_biggrin.gif



Ewik no co ty poluję na tą płytę już od półtora roku jak byla kiedyś dostępna i teraz muszę ją upolować. Bo wtedy się niestety nie załapałem. Zamów dla siebie bo fajne kawałki

Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Szanowna Redakcjo! Zgłaszam wypełnienie warunku i proszę o płyty. Adres wysyłkowy ma Redakcja chyba na PW.
Polecam się na przyszłość icon_biggrin.gif


Retro widzę ,że spocząłeś na laurach i w tej pogoni zapomniałeś ,że należy wysłać zamówienie emailem do redakcji.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...