Skocz do zawartości

Dyskotekowe szaleństwo w zasięgu 120 punktów Aktyw Forum


Recommended Posts

buuuu ... to jest taki , który zgubiłam na letce .... na pewno mi ktoś zgrzytnie .... nie zdążę .... na pewno nie zdążę .... a tak chcę go mieć .... buuuuu .... icon_cry.gif

p.s. w tym miejscu przepraszam wszystkich za to świństwo które teraz zrobię, czyli za pisanie gdzie popadnie bzdur nawet wszelakiej maści .... te płyty muszą do mnie wrócić do mnie .... mają dla mnie wartość sentymentalną.... na każdy zlot je wożę pomimo gorących sprzeciwów co poniektórych icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

ale mnie napaliłaś na tę płytę
A cóż tam za cuda są??????
Zresztą zaraz sprawdzę.
Ja jakby co na nagrody mam 274 - też może spróbuję -icon_smile.gif



odliczanie i zbieranie punktów na tą płytę zaczęło się w momencie wystawienia jej przez Redakcję ... gdyby było inaczej już byłaby moja icon_razz.gif icon_biggrin.gif
tak, że drogi bobiczku: radź, pisz w tematycznych i zbieraj punty .... wyścig się zaczął icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

odsłuchałem kawałki - już jej nie chcę -icon_smile.gif



kilka słów usprawiedliwienia .... ja nie słucham takiej muzyki ... a tych płyt słucham tylko kilka razy do roku - na zlotach , na które te płyty zabierałam .... ewentualnie imprezach innych ... icon_wink.gif
odkąd je miałam były ze mną na każdym zlocie .... czyli mają dla mnie wartość także sentymentalną ... icon_biggrin.gif
ponadto - zdarzało się, ze pożyczałam innym na imprezy wszelakie i zawsze były szeroko chwalone za tworzenie atmosfery nad wyraz sprzyjającej odstresowaniu i dobrej zabawie na parkiecie icon_biggrin.gif
naprawdę warto mieć pod ręką - nigdy nie wiadomo kiedy jakaś imprezka się zakroi ... icon_mrgreen.gif

Cytat

Ja chcę bardzo Sorry Boys - "Hard Working Classes " - i nie wiem jak zamówić, a nie korzystam z outlocka



na priv napisz do Redakcji ... powinno wystarczyć...
Link do komentarza
Cytat

Pytanie mam techniczne: w których działach naliczane są punkty?


Punkty w ramach Aktywu forum można zbierać w następujących działach:
  • Przeczytałeś? - zabierz głos
  • Ceny, kalkulacje, kosztorysy
  • Od fundamentów po lustro w łazience (oprócz Z życia wzięte)
  • Projekty domów, klany i kluby (oprócz Hurtownie na cenzurowanym)
  • FAQ - bestsellery, czyli tematy najczęściej czytane (oprócz Gorące debaty)
  • Opinie, komentarze, ogłoszenia - TYLKO Otwarty dom
  • Forum Ekspertów
  • Ogród


Cytat

odsłuchałem kawałki - już jej nie chcę -icon_smile.gif
Ja chcę bardzo Sorry Boys - "Hard Working Classes " - i nie wiem jak zamówić, a nie korzystam z outlocka


Wystarczy wysłać maila z zamówieniem na marcin@budujemydom.pl

Cytat

To zara, zara, Redakcjo, ile jest kompletów tych płyt do zdobycia? Może już za późno startować?



5 sztuk.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

no coś Ty .... 5 sztuk jest , trzeba tylko punktów nazbierać.... icon_biggrin.gif



ta nastrzelam. Dziś w nocy sobie troszkę posiedzę, poczytam i zabiorę głos w odpowiednich tematach icon_smile.gif




Cytat

Przecież jest szansa:
a) wyprzedzić daggulkę :takaemotka:
b) otrzymać jedną z pozostałych czterech

Pozdrawiam
Marcin




Motywacja do tego jest ;)
Link do komentarza
Cytat

ta nastrzelam. Dziś w nocy sobie troszkę posiedzę, poczytam i zabiorę głos w odpowiednich tematach icon_smile.gif

Motywacja do tego jest ;)



tylko wiesz .... nie po bandzie z uśmieszkami tylko sprawiedliwie - tak jak ja .... znaczy merytorycznie ...
boszszszsz ... nawet nie wiedziałam dotąd, że wiem tyle o budowaniu i wykańczaniu com sie wykazała przez ostatnie 2 dni :hahaha2:


Cytat

Jak to? To już uzbierała za dwa dni 120 punciorów? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif



na razie półmetek - 60 ... icon_razz.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

gdzie Ci nie widać? icon_eek.gif otwarłam nagrody z aktywu ze strony głównej i jak byk w prawym dolnym rogu płyty są , sztuk 5 z linkiem do tego wątku celem wyjaśnienia jak je zdobyć...


Daga widzę,że tylko 23 punkciki dzielą Cię od pełnego szaleństwa :4_16_1:
Moja motywacja pomogła?
Link do komentarza
Cytat

chodźcie zrobimy wała Dadze i jak ona się będzie bawić na "wiankach" my jej zgrzytniemy wszystkie 5 icon_smile.gif
1. ewiq0
2. adiqq
3. retrofood
4. Jani 63
5. animus




oczywiście wiecie , że zęby trzy razy nie rosną a złamania bardzo bolą nim się zagoją? icon_mrgreen.gif

kurde ... mam do wyjścia godzinę ....
czy ja zdążę? czy zdążę ... ?

dobra ... sami tego chcieliście ... icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

kurde ... mam do wyjścia godzinę ....
czy ja zdążę? czy zdążę ... ?

dobra ... sami tego chcieliście ... icon_razz.gif


Ty się tak nie stresuj bo Ci żyłka pęknie, a jak jeszcze przed finiszem prąd wyłączą... icon_lol.gif
Jakby co to to oddam Ci swoją.
(deklaracja potwierdzona notarialnie) icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...