Skocz do zawartości

Ciekawe maile i PW które otrzymałem od userów...


Recommended Posts

Cytat

Niewiem kim tam jestes czy jakas dziwkom czy co ale powiem szczerze to forum jest ... ityle i motyla noga nie obchdzi mnie to rze do stane bana czy cos takiego
myj dupe natym forum nie ma zadnej pomocy i tyle biezcie przyklad z forumweb.pl i to sie nazywa forum.Pryzniajmmnie cos pomoga .I na koniec pewnie cos bedziesz mi pisal o tym że nie umuei pisac czy cos nie.

Link do komentarza
może nie tym tonem, ale z bólem przyznaję rację. Kilkanaście dni temu założyłem tam temat z pytaniem o pomoc. Niestety temat nie został rozwiązany, ale Ty go zamknąłeś dając kiepski komentarz.
Ja to widzę tak, że przez takich jak Ty, forum mocno traci. Patrząc na to jak się dobrze bawisz, zamykając tematy i czytając oraz wklejając tutaj odpowiedzi sfrustrowanych ludzi, stwierdzam że nie nadajesz się na moderatora kompletnie. No i nie dziwie się że wzbudzasz w ludziach najgorsze emocje. Wszak o to Ci chodzi...
Link do komentarza
To pewno teraz po znajomości retrofood go otworzy . icon_biggrin.gif
Poproszę o podlinkowanie tego tematu , bo chcę się ustosunkować . Podobnie jak vega1 myślę że moderatorzy zbyt często dają się ponosić zapędom dyktatorskim i banują , kasują jak leci i co popadnie . Mnie na ten przykład zbanował jakiś mądry "inaczej" moderator pomimo że nie padło ani jedno obraźliwe słowo , dyskusja była na temat , ale nosiła znamiona podważania uznanego ( na tym forum ) wszechwiedzącego guru . Dodam że dyskusja toczyła się wokół tematu i dziedziny z której było nie było mam państwowe papiery .
Link do komentarza
sranie w banie, są portale, gdzie od razu dają bana
nie oszukujmy, są to miejsca, gdzie albo jest za wielu lamerów, albo malak zadający pytanie wali w d... główną zasadę
ZANIM NAPISZESZ POSZUKAJ ODPOWIEDZI
mnie też to irytuje (sam padłem tego ofiarą), ale ma to swoje racje, rejestrując się, akceptujesz regulamin, nie - wyp... i tyle
więc nie becz

a że mało kto czyta regulamin to wtedy takie żałosne posty są częste

Cytat

po co link. Napisałem co myślę o pracy retro i tyle.


Link do komentarza
Cytat

Będziemy się czepiać słówek?


No nieeeee , ja wiem że tam jest , ale nie nazwałbym tego pracą , no wiesz taki żart icon_smile.gif . Nie denerwuj się .
Barbossa - regulaminem to można wszystko przykryć , ale nie musi zawsze zastępować zdroworozsądkowego myślenia .
Regulamin to nie cenzura i są granice jego stosowania a moderujący jak dostaną trochę władzy , często myślą że są panami nieba i ziemii . A jak się komu nie widzi to wypad i to ma być w porządku , no przepraszam bardzo .
Nie odnoszę tego do retro i jestem zdziwiony tą opinią, dlatego poprosiłem o link . Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
ja nie widzę tu problemu, to nie forum urzędu wojewódzkiego dla frustratów, nie jest publiczne, nie akceptujesz (a robisz to nie czytając regulaminu) to Twoja broszka, nie moderatora, sorry winetou, odpadasz, tak jak możesz wszystko publikować w necie, tak i nie każdy chce słuchać Twego sfrustrowania - DEMOKRACJA (której narzędziem jest moderator)
Link do komentarza
Kolego, nie wszystkie fora są ostoją goownopisania, no może na ogólnodostępnych portalach typu wp (choć i tu starają się filtrować wypowiedzi ćwoków)
zawsze, zanim się zarejestrujesz, musisz zaakceptować regulamin - nie czytasz, Twój problem, wolność wypowiedzi wsadź se w doope
moderator to car i bóg, nie trza było akceptować regulaminu i rejestrować się, taka jest konkluzja; nie raz i nie dwa moderują posty i nie pie... się z tłumaczeniem z tego
Link do komentarza
to że moderator może wszystko, nie znaczy że może go ponosić. Akceptacja regulaminu to jedno, a oczekiwania pewnego poziomu forum to drugie. Idę tam po pomoc, zadaje konkretne pytanie. Inni tracą czas by na nie odpowiedzieć, niestety wszystko jest na marne, bo nagle jest moderacja a z wątku nie zostaje nic. Oczywiście wątek zamknięty, a ja się hoooja dowiedziałem. Dobrzy ludzie na maila mi wysłali później podpowiedź jak i co zrobić.
No ale najważniejsze że moderator ma do tego prawo. Bo przecież zaakceptowałeś regulamin.
Link do komentarza
Cytat

Akceptacja regulaminu to jedno, a oczekiwania pewnego poziomu forum to drugie. Idę tam po pomoc, zadaje konkretne pytanie. Inni tracą czas by na nie odpowiedzieć, niestety wszystko jest na marne, bo nagle jest moderacja a z wątku nie zostaje nic.



Oczekiwanie pewnego poziomu, jak widzę, jest dość powszechne. I zdziwiłbyś się ile tzw. zwykłych użytkowników popiera linię postępowania moderatorów. Ludzi irytuje jeśli forum zaśmiecane jest po raz pięćdziesiąty danego miesiąca pytaniem o sposób podłączenia żyrandola.
Poza tym, to nie jest forum dla laików, przypominam punkt z tematu: Zasady obowiązujące w dziale Elektryka Instalacje i Sieci oraz w każdym subforum elektrycznym, czyli expose Administratora działów elektrycznych:

11. Od zakładających temat w dziale "Początkujący" wymagam choćby minimum wiedzy z zakresu zadanego pytania oraz ochrony przeciwporażeniowej i BHP podczas wykonywania prac eksploatacyjnych. Jeśli autor tematu tego minimum wiedzy nie będzie posiadał, to automatycznie nie spełnia wymogów i temat może zostać zamknięty lub przeniesiony do kosza.
Sposób funkcjonowania forum, kazdego forum, jest zależny od jego właściciela. I to właściciel wyznacza linię postępowania adminów i modów. Nic się nie dzieje bez jego wiedzy i zgody.
Przypominam, że elektroda jest forum prywatnym, a nie państwowym urzędem.
Link do komentarza
Cytat

Nic się nie dzieje bez jego wiedzy i zgody.
Przypominam, że elektroda jest forum prywatnym, a nie państwowym urzędem.


Bez przesady z tą wiedzą i zgodą , daje wolną rękę a już ludzie robią z tą wolnością co chcą . Mnie chodzi tylko o to że za wszystkim stoi człowiek i trzeba postępować po ludzku .
Prywatny też może mieć ludzką twarz .
Nie odnoszę tego do Ciebie ,bo nie znam sprawy , ale poszukam i jak znajdę to się wypowiem , może icon_smile.gif .
Link do komentarza
Cytat

to że moderator może wszystko, nie znaczy że może go ponosić. Akceptacja regulaminu to jedno, a oczekiwania pewnego poziomu forum to drugie. Idę tam po pomoc, zadaje konkretne pytanie. Inni tracą czas by na nie odpowiedzieć, niestety wszystko jest na marne, bo nagle jest moderacja a z wątku nie zostaje nic. Oczywiście wątek zamknięty, a ja się hoooja dowiedziałem. Dobrzy ludzie na maila mi wysłali później podpowiedź jak i co zrobić.
No ale najważniejsze że moderator ma do tego prawo. Bo przecież zaakceptowałeś regulamin.


dowiedziałeś się wiele, przede wszystkim, że chlewu nie będziesz robił, porządek musi być, nie podoba się - fora ze dwora i tyle, tolerancja też ma swoje granice icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Oczekiwanie pewnego poziomu, jak widzę, jest dość powszechne. I zdziwiłbyś się ile tzw. zwykłych użytkowników popiera linię postępowania moderatorów. Ludzi irytuje jeśli forum zaśmiecane jest po raz pięćdziesiąty danego miesiąca pytaniem o sposób podłączenia żyrandola.



ja znam inną zasadę banowania na forum - która akurat mnie dotyczyła.
Nie pisałem zgodnie z powszechnym zaakceptowaniem - pod oględnie nazwijmy go tytułem " Jak jest pięknie i jak cudownie w temacie"
Jako że nie pisałem w podobny sposób jak większość - że jest pieknie i cudownie - zostałem zbanowany.
Dzisiaj od czasu do czasu tam zaglądam bez mozliwości pisania.
I powiem Wam że wróciła równowaga!
Jest teraz pięknie i cudownie. icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

tak, wiemy, Ciebie skrzywdzili
akurat tam są chyba same oszołomy



przesadzasz z tą krzywdą icon_smile.gif
Krzywdę to robi sobie przeważnie ten - kto nakierowany jest tylko na jeden jedyny sposób myślenia.
W polityce znam takich od lat
No ale skoro Prezesi, Premierzy, Przewodniczący uważają że tylko ich tok myślenia i sposób rozumowania jest jeden jedyny akceptowalny - to nie dziwmy się "przeciętnemu obywatelowi o nazwisku Kowalski"


Cytat

główny płaczek forum się odezwał... [....] nie zabieraj głosu.

przypominam Ci że już raz się odgrażałeś...



nie znam się chyba jednak na zasadach - bo to akurat to osobiste animozje
A te to mi się nigdy na forum nie podobały.
Zresztą w życiu codziennym nieanonimowym - jeszcze bardziej

To forum polubiłem z racji bardzooooooo małej ingerencji Moderatorów
A może też i dlatego - że kiedy już ingerują to powód ingerencji nie podlega dyskusji.
Przyznam - że nawet sam prosiłem o usunięcie moich trochę pochopnych, trochę obraźliwych wypowiedzi, od czasu do czasu
Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

dowiedziałeś się wiele, przede wszystkim, że chlewu nie będziesz robił, porządek musi być, nie podoba się - fora ze dwora i tyle, tolerancja też ma swoje granice Array="" style="vertical-align:middle" Array alt="icon_biggrin.gif" border="0">

chlew. Jakoś to słowo w sumie mnie nie dziwi z Twoich ust. Ty już wiesz że robiłem chlew, jakoś szybko ferujesz wyroki. Szkoda że sam nie stosujesz tej zasady do swojej jakże skromnej i pozytywnej postaci - choćby na tym forum.
Link do komentarza
Czytało się fajnie....
Dopiero się rozkręcali.
Redakcjo! Czeeeemuuuu...
icon_lol.gif

(Ale - fakt! Wszystko co fajne powinno być ograniczone, zakazane lub reglamentowane... Wtedy jest normalnie.)

icon_lol.gif

Adam M.

Ja w kontekście, ze zaczyna się prosto:
Nie lubię Cię ty hu....
Dopiero po czasie dochodzi do "ty meblu stajenny.."
- Co jest ciekawe i często słowotwórcze!

Tu już było blisko....
icon_lol.gif
Człowiek uczy się całe życie, a to też wiedza!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Adam M.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Jeśli wchodzisz między wrony, musisz krakać tak jak one. Człowiek ma skłonności do indywidualizmu. Odrobinę przytępione ambicje zaostrzają z kolei pazurki. Odpowiedni ludzie całe szczęście ukracają niezdrowe zapędy banami. TO dobra praca. Lepiej wyłączyć szkodnika, niż pozwolić zasiać ferment na szerokim polu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...