Skocz do zawartości

Ciekawe maile i PW które otrzymałem od userów...


Recommended Posts

Cytat

gosciu popierwsze to odwal sie od tego co ja chce robic i to ze raz robie to a drugi to to nieważne a jesli chodzi czy cos z tego zrobie to zrobie i nie wypowiadaj sie w moim imjeniu dupku bo mnie nieznasz to skąd morzesz wiedziec ze nie zrobie a podrugie to niewiedziałem ze do ciebie nie morzna pisac debilu. i prosze mnie odblokowac na elektroda.pl bo bedziesz jezdził dupą polodzie smrodzie

Link do komentarza
... do mnie piszą "otwartym tekstem" ... "forum publicum" icon_biggrin.gif
Cytat

Jesteś niepiśmiennym pariasem, żerującym na ochłapach rzucanych pod stół przez twoich mocodawców.
Rzucanych w zamian za wypełnianie poleceń w smsach.
Prawdopodobnie też jesteś rusofilem i potomkiem targowiczan.
Wzbudzasz niesmak, wręcz obrzydzenie, ty okropny człowieku.


icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Kurcze okazało się później, że Działki Leśne to dzielnica Gdyni... icon_biggrin.gif


No to ładne jaja icon_biggrin.gif ale gościu napisał to z malej litery a nazwa dzielnicy pisze się z dużej więc nie ma co się dziwić że człowiek się pomylił (nie ten co pisał tylko ten kto czytał) niby mała różnica icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

"Ty jesteś jednak naprawdę walnięty. retrofood "
https://forum.budujemydom.pl/Cena-za-ociepl...&start=100#
Tu też Cię kochają icon_biggrin.gif




To jakaś smuga za mną się niesie, bo akurat przez tydzień mnie nie było... icon_biggrin.gif

Cytat

Fajnie się czyta...
icon_lol.gif
"chyba nie potrafiłabym wymyślić takiej wiązanki ...."
Daga! Więcej wiary w siebie!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Adam M.



Kumpel (też mod) podpowiedział mi, że lepiej będzie jak będę sypiał w piżamce... Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Kolego jeżeli masz jakieś kompleksy odnośnie swojej osobowości to nie zabieraj głosu i nie udzielaj żadnych odpowiedzi, nikt Ci nie kazał odpowiadać na to pytanie, a jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to widocznie Ty nie uczęszczałeś na lekcje polskiego w podstawówce. A i to co było napisane na końcu Twojej wypowiedzi miało być chyba śmieszne ale nie wyszło Ci to jakoś, no chyba że bawi tylko Ciebie...
Proszę, żebyś już nie zabierał głosu w tej sprawie "mądrusiu", gdyż widzę że nie masz o tym pojęcia.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ech, zaniedbałem wątek, a tyle nowości było...

Cytat

Ty jebnięty debilu! Czy to aby nie jest nie normalne?? Co w tym poście jest nie tak? Masz nasrane czy z własnym kutasem na rozumy się pozamieniałeś. Sram na wasze forum i przyjebane zasady! Mam nadzieję, że się spełniasz blady, żałosny trollu.... Czekam na twojego jakże skutecznie żałosnego bana niemoto!



Cytat

dlaczego ten post zostal wyslany do kosza?
nie jest ani niedbaly ani nie zrozumianly ani niepoprawny...



Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ten się zdrzaźnił łokrutnie!

Cytat

Jakas moderatroska kurwa stwierdziła, że mój watek jak podłączyć monitoring jest do kosza, a kogoś innego jak podłączyć kamerę juz nie, więc kurwo moderatorska huj ci w dupe kurwo jebana szmato pierdolona, fredzlu koniobijco jebany kurwo szmato kurwo dziwko wybiersza sobie w/g losowaniaq czy jaki huj cwelu jebnaba kurwo

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...