Skocz do zawartości

Ciekawe maile i PW które otrzymałem od userów...


Recommended Posts

Na przykład:

Cytat

Witam.
Wie pan co, gdyby tak ktoś ustalił prawo że musi pan odrobić w polu 2 dniówki i raz w miesiącu wypożyczyć żonę do magistratu, tez by się pan do tego stosował ??.
Nie mowie o tym żeby robić coś po cichu na własną rękę (czasami tak trzeba), ale wszystko ma swoje granice. Pytanie o wycinkę drzewa na działce:D wójta nie musi się podobać i można dać temu wyraz, żeby wiedzieli że coś jest nie tak. Chowanie głowy w piasek nic nie zmienia.
Pozdrawiam.



albo takie (dość rzadkie, przyznaję):

Cytat

zliż sobie h*ja pedanciku jesteś h*jem na 100% NIEPOPIERAM TAKICH dzIWEK JAK TY K*RWISZOSZONIE chyba spuźniłeś się na parade równosci k*tasie *eju szczohraj mi bobra ko*donie



Z kolei te są codziennością:

Cytat

co za kretyn



Czasem nawet ktoś się podpisuje...

Cytat

goń się
siebie wywal do kosza
fajfus

Link do komentarza
Coś z innej beczki...

Cytat

mam do ciebie pytanie - takie na serio - czy staje ci (celowo z małej litery, (jakbym mógł nawet jeszcze mniejszą bym użył) jak usuwasz posty i później chełpisz się tym tutaj? Były jakieś problemy w dzieciństwie? Jesteś poniżany przez znajomych? rodzinę? żonę? Czy tutaj odreagowujesz?
Czy z każdym punkcikiem wzrasta Twoje ego? Stejesz się bardziej pewny?
Rządzisz tutaj i dzielisz - jak Prezydent, prawie pół-Bóg a my tacy malutcy, głupiutcy, takie małe myszki....

Link do komentarza
Cytat

Nie ma co, bardzo inteligentnych masz forumowiczów :509: , ich inteligencja nie osiągnęła dna, ona przebiła dno.



Nie przesadzaj, to mniej niż dziesiąta część procenta. I tak o wiele mniej, niż przeciętnie na ulicy. Ale dzieci neostrady jest jednak sporo...


Bywają też krótkie, żołnierskie niemal:

Cytat

wal się



I to wysyła bynajmniej nie żołnierz, sądząc po adresie mailowym: edytabarabasz@vp.pl
Link do komentarza
Nie zmienia to faktu świadczącym o poziomie intelektualnym jak to ładnie nazwałeś dzieci neostrady. A co do żołnierskiej odzywki to chyba powinno być - Wal mnie icon_biggrin.gif (biorąc pod uwagę ,że prawdopodobnie to napisała płeć piękna icon_wink.gif )
Link do komentarza
Świeżutkie, jeszcze ciepłe icon_biggrin.gif

Cytat

wiadomość do moderatora cymbale wyraźnie pisałem jaki model i o co chodzi wkórwia mnie pieprzona poprawa pisowni i takie tam pierdoły po to jest forum aby sobie pomagać to nie jest jakaś polonistyka tylko forum elektroniczne tacy moderatorzy jak ty dawno powinni być wywaleni piszę jaki mam problem i podaje dość jasno to się czepiasz nie masz co robić złap się pracy a nie wpierdalaj ludziom



był jeszcze dodatek, nie zauwazyłem icon_redface.gif

Cytat

sam jesteś niezrozumiały w dupie mam ciebie i takie forum skoro na zwykłe pytanie nie pozwalasz żeby koledzy odpowiedzieli tylko wywalasz do kosza !!!! zajmij się pracą a nie czepiaj się na forum !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Jestem w szoku. Nie sądziłem, że to tak wygląda od kuchni.
Retro, śledzę dyskusje na elektrodzie i trzeba przyznać, że nie owijasz w bawełnę, ale NIGDY nie spotkałem się z sytuacją, byś się czepiał bezzasadnie. I, co najbardziej mi się w tym podoba - czepiasz się... z jajem.

A odnośnie poprawnej polszczyzny - bezapelacyjnie popieram, by tępić wtórnych analfabetów i ich błędy. Batem!
Link do komentarza
Cytat

A odnośnie poprawnej polszczyzny - bezapelacyjnie popieram, by tępić wtórnych analfabetów i ich błędy. Batem!




Cytat

właśnie.....potem rosną tacy, co wysłowić się porządnie nie umieją, a jak im się zwróci uwagę, to halo nieziemskie



jezzzzusie .... już się boję ... piszę slangiem dziwnym .... mam nadzieję, ze oszczędzicie icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

No nie przesadzaj!
Tutaj



czułem że szarpiesz za włosy na Elektrodzie - czułem
A ja też tam jestem, wiesz?
Tam, na BD no i od czasu do czasu u komkurencji
A to Ci dopiero - muszę Ci coś wysmarować też,
Niedobry Stasiu! Niedobry! -icon_smile.gif

Cytat

właśnie.....potem rosną tacy, co wysłowić się porządnie nie umieją, a jak im się zwróci uwagę, to halo nieziemskie


do mnie pijesz, wiem ...ale ja to ze zubożałej rodziny byłem i mieszkałem na stancji i w internacie.
To trochu usprawiedliwion, co?
Link do komentarza
Wygląda mi na to,że piszą bardzo nerwowi goście tak jakby ich porządnie prąd pie...ął icon_mrgreen.gif i muszą to w jakiś sposób odreagować. Choć z drugiej strony słyszałem,że elektryka prąd nie tyka icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Pudło. "Elektroda" obejmuje bardzo wiele dziedzin, ten klient akuratnie jest z samochodówki i chodzi mu o odblokowanie czegoś tam. Z prądem ma raczej niewiele wspólnego.

Poza tym sam jestem elektrykiem i proszę mi nie ubliżać.



Dlatego napisałam, że piszę o tych, których znam icon_smile.gif
Zwłazscza o jednym, którego z imienia i nazwiska nie będe wymieniac, ale który doprowadzal mnie do bialej gorączki przy budowie domu ^^

Taka tendencja na kopalni u nas się ostatnio porobila, ze elektryk idzie do pracy, odwala swoje i wraca do domu. Mostkuje zabezpieczenia, zeby miec pracy mniej... A potem w domu uskutecznia to samo.
Link do komentarza
Cytat

jezzzzusie .... już się boję ... piszę slangiem dziwnym .... mam nadzieję, ze oszczędzicie icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Ciebie nie miałam na myśli.....raczej dzieci, co do smsów przyzwyczajone i skrótami się posługują icon_biggrin.gif

Cytat

do mnie pijesz, wiem ...ale ja to ze zubożałej rodziny byłem i mieszkałem na stancji i w internacie.
To trochu usprawiedliwion, co?


jak wyżej......nie do Ciebie....jakże bym śmiała Prezesie drogi...żeby mi ubyło z 10 punktów życiu.......pisz jak chcesz icon_razz.gif
Link do komentarza
Wy to raczej uważajcie co piszecie o elektrykach!
Bo jeden to Ho Ho!!!
Daleko zaszedł!
I nie da się jakoś trochę tej branży odpuścić tego j.polskiego?
Bo ja jestem za a nawet przeciw!
Adam M.

Retro
z pokorą dźwigaj ten elektryczny dopust Boży...
Świat nie jest sprawiedliwy...
A.M.
Link do komentarza
Również (jak Stasiu) dostaję podobne "propozycje" (żołnierskie tyż) icon_lol.gif
... a takie to dostaję całkiem oficjalnie "na łamach" icon_lol.gif
Cytat

Wywiało ci mózg dzięki temu wiaterkowi z nad Florydy patafianie????.
Nie kum kumasz dziadziu co do ciebie pisze ...
... to przykład czarny ludziku ,żeby twoje szare komórki zaczęły pracować i wreszcie dostrzegły, że twój narcyzm skończy się już niedługo............Pracuj nad tym manekinku bo nie wiele masz już czasu. EOT staruńka pałko...


icon_lol.gif


Cytat

czułem że szarpiesz za włosy na Elektrodzie - czułem
...


... raczej za druty icon_wink.gif


Cytat

...
Zwłazscza o jednym, którego z imienia i nazwiska nie będe wymieniac, ale który doprowadzal mnie do bialej gorączki ...
...


To już raczej prawie codzienność icon_wink.gif icon_lol.gif Edytowano przez Chef Paul (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Tak pisują dzieci Neostrady:

Cytat

zobaczyłem w pewnym budynku sciany mopalowane chyba jakąś barbą bardzo mi się spodobała i chciałbym u siebie coś takiego zrobić . Prosze o momoc w rozpoznaniu co to takiego



Cytat

Jesteź pewny rze ta barba to nie jezd do zewnencz?
Bo to wyglonda jak dynk



Cytat

W tym budynku to było wewnącz to chyba do wnęcz chyba że się myle .
napisałeś dynk co to takiego?



Cytat

To sobie wez wiertarke wywierdz dziure w głowie i sie strzep przy okazji a co do farby spermy styknie ci nawet pedzel masz

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

jestem dyslektykiem, jeszcze jedna uwaga odnosnie pisowni i zgłosze
sprawę do rzecznika praw obywatelskich za szykanowanie i dyskryminację
osób z dysfunkcją.



icon_biggrin.gif

Cytat

Informuję więc, że żaden z podanych paragrafów nie ma w sytuacji
mojego posta zastosowania. Jako językowiec (z wykształcenia) i
doświadczony internauta śpieszę wyjaśnić, że nie mam żadnych
dysfunkcji, nie napisałem także posta niezrozumiałego. Brak polskich
liter w wypowiedziach na forach internetowych NIE JEST błędem językowym
(a więc także ortograficznym). jets to uznany i akceptowany sposób
wyrażania się, bo każdy wie, że Z to Ż, o to ó. Ludzki mózg jest w
stanie bardzo szybko i bezproblemowo to przetwarzać (problemy mogą mieć
conajwyżej osoby starsze).

taryfy ulgowej nie życze sobie, bo też bezpodstawne sa to oskarżenia,
przeczytałem uważnie regulamin, zakaz pisania postów bez polskich liter
powinien byc uwzględniony w osobnym pkcie regulaminu. Nie uwzględnienie
tego jak już wspominałem pozostawia wyraźną lukę, która może być
wykorzystana później w dochodzeniu swoich praw na drodze powództwa
cywilno-prawnego. Kolejne takie naruszenie moich praw, które nie zostały
w żaden sposób ograniczone tym regulaminem będzie skutkowalo wniesieniem
skargi do administracji, a przy braku reakcji... Nie muszę chyba
dopowiadać.

Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ty synu Portorykański kurwy i beznogiego muła jak bym miał wiedzę na ten temat "Seat Cordoba 1.4 MPI gasnie na wysokich obrotach" to nie zakładałbym tego tematu debilu. Czyżby problem przerósł naszego moderatora? Lepiej go usunąć niż naznaczyć się hańbą kutasie złamany. Życzę ci, żebyś był kiedyś w takiej potrzebie jak ja i żebyś trafił na taką kurwę jak ty. Byś po pas w wodzie stał i o pić prosił bękarcie portorykański !!!

Link do komentarza
Ale chłop się wk....ł . :ranting: Czy tak ładnie doprowadzać ludzi do szału rolleyes.gif Jak nie ma nic do śmiania,ja to czytałem ze śmiechem( śmiałem się z głupoty piszącego ten post) bo jakby nie patrzeć trza się nieraz trochę pohamować,forum to nie wiejskie zebranie. icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

No właśnie... icon_biggrin.gif
Tylko tej portorykańskiej nie mogę zrozumieć. W czym lepsza np. od wenezuelskiej, albo z Wysp Zielonego Przylądka?


Lepsza bo kojarzy się z alkoholem," porto "- rykańska :hahaha2:
Link do komentarza
Cytat

Tu coś jest nie po kolei a mianowicie o ile dobrze zacząłem czytać to forum to użytkownik "wyszpa" założył to forum aby pokazać jak zrobić generator hho. Z tą też myślą aby się coś dowiedzieć wszedłem tutaj i zacząłem czytać. I nagle jakiś i... , jan..., a..... i inne.... psują tu cały temat którym od jakiegoś czasu się pasjonuję. Kłamstwa i ściema jaką tu strzelają jest poniżej krytyki inteligentnego człowieka. Po pierwsze jak zauważyłem w ostatnich postach jacdan... nie przeczył prawu zachowania energii a wręcz jej hołdował. I nagle czytam post jakiegoś a..... że jack przeczy prawu zachowania energii. No ściemę walisz człowieku na całej linii. komu te bajki ! Drugi naukowiec krasnoludek o mózgu mrówki jakiś jaj.... z cocacolą w mózgu pisze że temat nie dotyczy innych metod pozyskiwania wodoru. A [przecież "wyszpa" wyraźnie wskazał na zasilanie silnika wodorem i nie ważne jest w tej chwili jaką metodą się go uzyska byle uzyskać. Najdziwniejsze jest to że jak widziałem na filmie zwykły zasilacz użyty do elektrolizy wody przez tego dzieciaczka pochłania energię więc co mi tu pleciesz kiciażu o prawie zachowania energii i zaprzeczaniu. Administrator powinien faktycznie coś z tą mafią tu zrobić i to szybko, bo jak nie to ja się za nich wezmę. Za wprowadzanie w błąd znacznej grupy ludzi w celu zaszkodzenia osobom prywatnym lub grupie społecznej jest wyrok. A ze swojej strony gdybyśmy byli w stanie wojny to za coś takiego kazał bym was rozstrzelać na poczekaniu i tam gdzie akurat byście stali. Administrator bierz się do roboty. Bo nie wierzyłem gdy ktoś mi doniósł o tych przekrętach dopóki sam tego nie przeczytałem. Administrator czy ty zdajesz sobie sprawę że to może być działanie obcej wrogiej naszemu krajowi agentury. Bo jeśli sobie nie zdajesz z tego sprawy to masz szczęście. Zabieraj się w tej chwili do roboty i oczyść to forum tak jak pisał ktoś o tym wcześniej. I na przyszłość pilnuj forum i tematu nie wpuszczając jakiś kicajów z ulicy.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...