Skocz do zawartości

POSZUKUJĘ NIETYPOWEJ CZĘŚCI


Recommended Posts

Witam serdecznie,

mam do Was koledzy prośbę: otóż poszukuję części, która w języku angielskim nazywa się GROUND BAR. TUTAJ znajduje się link do części.

Od razu zaznaczam, że jestem muzykiem - część potrzebna jest mi do zbudowania bardzo dziwnego instrumentu i zupełnie nie posiadam żadnej wiedzy z dziedziny elektryki.

Chcę kupić kilka takich części, jednak żeby wyszukać oferty na rynku chcę znać POLSKĄ nazwę - cena z podanego linku trochę mnie przeraża, zwłaszcza, że widziałem w kilku sklepach typu Praktiker podobne części za ok. 6zł.

Część musi być przewiercona zarówno z góry jak i z dołu. Będę przeprowadzał śrubę z góry na dół, tak jak TU. W żadnym dużym sklepie typu Obi, Castorama - nie znalazłem takiej części.

Bardzo proszę, jeśli wiecie co to może być, dajcie znać! Będę ogromnie wdzięczny za ewentualne informacje gdzie można coś takiego kupić, najlepiej w Krakowie.


Pozdrawiam!
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie,

mam do Was koledzy prośbę: otóż poszukuję części, która w języku angielskim nazywa się GROUND BAR. Array="" target="_blank" rel="nofollow">TUTAJ znajduje się link do części.

Od razu zaznaczam, że jestem muzykiem - część potrzebna jest mi do zbudowania bardzo dziwnego instrumentu i zupełnie nie posiadam żadnej wiedzy z dziedziny elektryki.

Chcę kupić kilka takich części, jednak żeby wyszukać oferty na rynku chcę znać POLSKĄ nazwę - cena z podanego linku trochę mnie przeraża, zwłaszcza, że widziałem w kilku sklepach typu Praktiker podobne części za ok. 6zł.

Część musi być przewiercona zarówno z góry jak i z dołu. Będę przeprowadzał śrubę z góry na dół, tak jak Array="" target="_blank" rel="nofollow">TU. W żadnym dużym sklepie typu Obi, Castorama - nie znalazłem takiej części.

Bardzo proszę, jeśli wiecie co to może być, dajcie znać! Będę ogromnie wdzięczny za ewentualne informacje gdzie można coś takiego kupić, najlepiej w Krakowie.


Pozdrawiam!



Jak mosiądz to sklep elektryczny.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...