Skocz do zawartości

Pompa ciepła nie znosi kompromisów


Recommended Posts

Dom Dominiki i Grzegorza Ochocińskich w miejscowości Dobrcz w województwie kujawsko-pomorskim został wzniesiony w ciągu niecałego roku. W październiku 2010 w budynku uruchomiono pompę ciepła o mocy 10 kW. Po pierwszym sezonie grzewczym właściciele są usatysfakcjonowani funkcjonowaniem urządzenia oraz kosztami jego eksploatacji.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/pompy-ciepla/a/13349-pompa-ciepla-nie-znosi-kompromisow

Link do komentarza
Gość wolfik36
To nadal zadaję sobie pytanie - gdzie ta wspaniała oszczędność. Prawie 4 tyś zł za prąd przez 8 miesięcy. To ja nawet tyle nie wydaję na ogrzewanie całego domu rocznie. Owszem mniejsza powierzchnia - al mimo wszystko. No i koszt samej instalacji!!!!!!!!.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
no właśnie.....głosy ludzi, którzy nigdy nie użytkowali i nie mieli.....i nie wspomnę, że robię klik klik i mam ciepło, a nie zapitalam do pieca kilka razy dziennie...no niektórzy nie idą kilka dni, ale jednak wyczyścić też muszą co jakiś czas.....
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

no właśnie.....głosy ludzi, którzy nigdy nie użytkowali i nie mieli.....i nie wspomnę, że robię klik klik i mam ciepło, a nie zapitalam do pieca kilka razy dziennie...no niektórzy nie idą kilka dni, ale jednak wyczyścić też muszą co jakiś czas.....


Istnieją o wiele tańsze sposoby niż PCi na klik klik i jest ciepło ;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...