Skocz do zawartości

Odpowiedni odkurzacz basenowy


Recommended Posts

Witam,

Posiadam basen o wymiarach 10 x 6 x 2m. Niestety, po kilku latach użytkowania, być może nieodpowiedniej konserwacji basen jest w kiepskim stanie, na ścianach i dnie pojawił się trudny do usunięcia nalot, zastanawiałem się jak poradzić sobie z tym problemem. Obliczyłem, że mam do czyszczenia powierzchnie 124 m^2. Kwestia tylko, czy taka inwestycja mi się opłaca?

Czy taki odkurzacz poradzi sobie z trudnymi zanieczyszczeniami?
Link do komentarza
Witam serdecznie,

Jeżeli basen został zaniedbany należy upuścić z niego wodę i należycie go umyć odpowiednimi środkami (w zależności czy ma Pan basen wykładany folią, płytką a może mozaiką).

Czasem bywa tak że trudno jest doczyścić ściany lub dno wtedy pozostaje nam osad lub szorujemy nieckę tak mocno że możemy ją po prostu uszkodzić.

Odkurzacz automatyczny służy do czyszczenia basenu ale z osadów i brudów które były osadzone stosunkowo nie dawno,
Jeżeli basen długo nie był czyszczony żaden nawet najlepszy odkurzacz sobie z tym nie poradzi.

Zawsze może Pan zgłosić się do profesjonalnej firmy basenowej która oferuje serwis basenów.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam serdecznie,

Jeżeli basen został zaniedbany należy upuścić z niego wodę i należycie go umyć odpowiednimi środkami (w zależności czy ma Pan basen wykładany folią, płytką a może mozaiką).

Czasem bywa tak że trudno jest doczyścić ściany lub dno wtedy pozostaje nam osad lub szorujemy nieckę tak mocno że możemy ją po prostu uszkodzić.

Odkurzacz automatyczny służy do czyszczenia basenu ale z osadów i brudów które były osadzone stosunkowo nie dawno,
Jeżeli basen długo nie był czyszczony żaden nawet najlepszy odkurzacz sobie z tym nie poradzi.

Zawsze może Pan zgłosić się do profesjonalnej firmy basenowej która oferuje serwis basenów.




icon_biggrin.gif ślicznie, nawet nie podpada w sumie, haha, pozdrawiam szeptem
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
Szanowny Panie,
Czy mógłby Pan dokładniej opisać swój basen?
Jaka technologia jest Pańskiego basenu? Czy jest on wykładany folią, czy kafelkami?
kolejne pytanie; jakiej chemii basenowej Pan używał do zlikwidowania zanieczyszczeń?
Odkurzacz basenowy powinien poradzić sobie z usunięciem brudu (są różne rodzaje
robotów, które posiadają wbudowany mikroprocesor, a co za tym idzie, same są w stanie
dopasować się do czyszczonej powierzchni). Jeśli natomiast to nie pomoże
proponuję spuścić wodę z basenu i ręcznie usunąć brud ( za pomocą roztworów i szczotek).
Pozdrawiam,
Salon Basen i Sauna
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...