Skocz do zawartości

chyba trochę świńskie zachowanie konkurencji


Recommended Posts

oj mało wiecie oświńskim zachowaniu.

Swego czasu na konkurencyjnym forum do hdtvpolska.com nie można było wpisać linku odnoszącym sie do czegoś z hdtvpolska.com bo został automatycznie wykropkowany. To była jazda. A jak komuś sie nie podobało i zaczął protestować dostał muła do konta. Chodzi o takie spowolnienie działania logowania konta ze się odechciewa logować. Np logujesz się 5 min gdy innym to zajmuje 5 sek icon_smile.gif

Autorus
Link do komentarza
No widzicie po 2 latach chyba to do mnie dotarło jak Redakcja FM miała do mnie mejlowe pretensje :bandit: o pewne mejlowe propozycje i ich obawy były słuszne. Skoro wyniki sa jakie są to chyba mieli racje , Tak czy inaczej nasz wybór był słuszny a dla nas jest jeden wniosek nie liczy sie ilość tylko jakość (forumowiczów) :tease2: Bo z całym szacunkiem dla Redakcji ale forum to forumowicze i Redakcja. Razem tworzymy wszystko i od nas zależy jaka jest nasza wirtualna rzeczywistość. (kolejność nie jest przypadkowa).

PS.
Gdyby Redakcja nas nie zaprosiła to by nas tu nie było...
Link do komentarza
Bo najlepiej ujął to Mistrz :

Cytat

Niepoważny stosunek do życia
figla ci w końcu wypłatał:
nadmiar kolorów, brak idei
zawsze się kończą wstydem i
są wekslem bez pokrycia,
mój ty NIPRZYPIĄŁNIPRZYŁATAŁ!



Adresat tych słów – chyba znany :ranting:

(oczywiście, że napisał : K.I.Gałczyński "Na śmierć motyla przejechanego przez ciężarowy samochód")
Link do komentarza
Cytat

No widzicie po 2 latach chyba to do mnie dotarło jak Redakcja FM miała do mnie mejlowe pretensje :bandit: o pewne mejlowe propozycje i ich obawy były słuszne. Skoro wyniki sa jakie są to chyba mieli racje , Tak czy inaczej nasz wybór był słuszny a dla nas jest jeden wniosek nie liczy sie ilość tylko jakość (forumowiczów) :tease2: Bo z całym szacunkiem dla Redakcji ale forum to forumowicze i Redakcja. Razem tworzymy wszystko i od nas zależy jaka jest nasza wirtualna rzeczywistość. (kolejność nie jest przypadkowa).

PS.
Gdyby Redakcja nas nie zaprosiła to by nas tu nie było...



a Ty to chyba chcesz jakąś płytkę Pink Floyd albo darmową roczną prenumeratę miesięcznika, co? -icon_smile.gif he,he
ale prawdę gadasz i smak masz............ znaczy zdrowo -icon_smile.gif

Cytat

Bo najlepiej ujął to Mistrz :



Adresat tych słów – chyba znany :ranting:

(oczywiście, że napisał : K.I.Gałczyński "Na śmierć motyla przejechanego przez ciężarowy samochód")



no nie wiem czy się Molytek nie urazi -icon_smile.gif
Link do komentarza
Paweł sam wiesz jak było i to może faktycznie wygląda jak kadzenie ale ja nie w tym kontekście pisałem, z reszta było minęło niektóre mosty trzeba spalić ( i poczekać ąż woda uniesie resztki) dla pewności .
Link do komentarza
Cytat

rano patrzyłam i było jak pisze Barbossa - a teraz zaś mi na pierwszym miejscu BD wyskakuje ... jak myślicie - poczarowali? icon_biggrin.gif



Zmienili „nazwę” tej reklamy – teraz wyświetla się jako Budowa Domów Forum. icon_cool.gif - przy wyszukiwaniu Forum Bydujemy Domy.

Ale jak wpiszesz „forum budujemy dom” – to po prawej jest dalej reklama „Forum Budujemy Dom” – a tam niespodzianka FM. icon_evil.gif Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość adiqq
Cytat

wrzuć w google forum budujemy dom
wywali Ci tę świnkę na samej górze icon_mrgreen.gif

cioły z tego muratora że hej

inne wyszukiwarki pokażą inaczej bo to jest rekalma, sprytnie umieszczona i opisana, że reklama,
w googlach



właśnie sprawdziłem i nie ma....

faktycznie jest na budujemy domy icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...