Skocz do zawartości

jaki kolor ścian?


daggulka

Recommended Posts

malowanie skończone , teraz poschnie sobie 6 godzinek ... naprawdę jestem mile zaskoczona tym duluxem - byłam pewna , że to kicha będzie - a malowało się całkiem przyzwoicie (choć jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem - wyschnąć musi i dopiero się okaże)... oczywiście nauczona doświadczeniem - nie zgruntowałam ścian wcześniej jeno wodą z mydłem umyte było... icon_biggrin.gif

starsza córa na rekonesans przyjechała i jak zobaczyła te ściany to mi piosenkę z gumisiów zaśpiewała jak to skaczą tu i tam - to było jej pierwsze skojarzenie .... icon_lol.gif

Link do komentarza
Cytat

niby, że sok z gumijagód icon_biggrin.gif



jak patrzę na ten kolor , to mu bliżej do krowy z milki icon_biggrin.gif

Rozmawiałam z gawlem, który mms przysłał mi foty kilku fajnych lamp z praktikera - naprawdę cuda , takie z dzyndzlami icon_biggrin.gif . Niestety nie ma u mnie praktikera icon_rolleyes.gif .
Prosił o foty jak wyszło .... no to tak całkiem na świeżo zapodam kilka - z foliami i taśmami zabezpieczającymi .... z bałaganem prawie że budowlanym (jak się poruszałam w tym syfie, to mi się budowa przypominała , ech - sentymenty icon_lol.gif ) .

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

i jedno po zdjęciu folii - z lampą ....

Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

Daga praktikera masz w twoim "ulubionym" Rybniku ;)



tak? patrz ... nawet nie wiedziałam icon_rolleyes.gif
zobaczę jutro jak mi czas pozwoli albo i nie to podjadę albo i nie icon_lol.gif

a póki co - ręce mi wchodzą tam, gdzie nie powinny - zawzięłam się i odmalowałam sama jeszcze hol i wiatrołap , bo była autostrada z czarnych paluchów dziecków własnych i obcych tabunami przemieszczających się po domu - teraz mam cały parter jak fungiel nówka icon_biggrin.gif , pozostał mały pokoik i pokoik Kasi do odświeżenia - ale dziś już naprawdę nie dam rady - jutro je trzasnę ... icon_rolleyes.gif
i spostrzeżenie - nobiles po 3 latach wiszenia na ścianach nie zmienia odcienia ani koloru .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga praktikera masz w twoim "ulubionym" Rybniku ;)


no jest jest obok Tesco dużego....ale nie wiadomo czy asortyment taki jak w Warszawie :(

Cytat

jak patrzę na ten kolor , to mu bliżej do krowy z milki


czyli nie jagódka, a fiolecik....będzie oki z meblami??


a Tomek już odpoczywał na leżaczku w foteliku?? icon_cool.gif
ps. mam taki sam fotel icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Gratulacje wyszło fajnie i z charrrrrakterem na prawde. Zadzwoń do tego praktikera i sprawdź czy sa wyprzedaże tych żyrandoli żebyś na darmo nie jechała



ok, zadzwonię sobie .... jak będę w stanie przy jutrzejszych zakwasach ruszyć kopytami to pojeżdżę w mieście po sklepach .... może jeszcze mnie się coś rzuci ...


Cytat

czyli nie jagódka, a fiolecik....będzie oki z meblami??



i tu jest pies pogrzebany - aparat nie oddał koloru wiernie toczka w toczkę - trudno w zasadzie ten kolor sprecyzować icon_lol.gif
mebelki będą na bank w innym odcieniu - już teraz to widzę, ale też będą dość ciemne- nie powinno się gryźć ... natomiast kiedy patrzę na pokój i wyobrażam sobie te meble w miejscu gdzie stać powinny - to oczyma wyobraźni widzę, ze lampa powinna być duża, prosta w formie i biała lub w złamanej bieli .... i tylko taka będzie pasować - żadnego fioletu na lampie sufitowej bo nie trafię z odcieniem i będzie komedia ...
i takiej jutro poszukam .... jeśli nie znajdę, to kupię tą z linka z allegro co ją zapodawałam - jakoś czuję , ze będzie tu pasować... icon_biggrin.gif

Cytat

a Tomek już odpoczywał na leżaczku w foteliku?? icon_cool.gif
ps. mam taki sam fotel icon_biggrin.gif



tiiia ... jak na Karaibach niemalże icon_biggrin.gif


Cytat

no kobieto... odwaliłaś kawał dobrej roboty :ih: ślicznie to wygląda. teraz czekamy na efekt końcowy, ale już widzę, że będzie galancie icon_biggrin.gif



dzięki za dobre słowo dobra kobieto icon_biggrin.gif - bałam się diabelnie jak wyjdzie , ale chyba nie najgorzej ... icon_rolleyes.gif
przyjdą mebelki, dodatki, kilka durnostojek w kolorach odpowiednich - i powinno być ok ...

p.s. Tomek zawiesił obraz z pomarańczowym kfiotkiem .... ale - oczy i uszy przecierałam kiedy stwierdził, ze to na razie żeby nie była goła ściana , a kiedy kupię coś odpowiedniego to sobie zawieszę icon_eek.gif
chyba mi chopa normalnie podmienili icon_lol.gif
nie no - złoty człek , naprawdę nie mam na co narzekać - ale nie niekiedy uparty jak łosieł w kwestiach w których upierać się nie powinien ... czyli wykończeniowo - urządzeniowych na przykład ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Link do komentarza
tak dobrze , kochani radzicie .... otwieracie mi gały na sprawy stylu i dopasowania .... więc może i tym razem mi podpowiecie co powinno wisieć na ścianie nad wypoczynkiem? jakie kolory? co by to miało być? ta ścianka nad wypoczynkiem ma szerokość ponad 2 metry ...
to ta scianka patrząc na zdjęcie - po prawej stronie naprzeciw scianki z TV ... cała jest w kamionkowej ....

Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

tak dobrze , kochani radzicie .... otwieracie mi gały na sprawy stylu i dopasowania .... więc może i tym razem mi podpowiecie co powinno wisieć na ścianie nad wypoczynkiem? jakie kolory? co by to miało być? ta ścianka nad wypoczynkiem ma szerokość ponad 2 metry ...
to ta scianka patrząc na zdjęcie - po prawej stronie naprzeciw scianki z TV ... cała jest w kamionkowej ....

Brak obrazka


A coś takiego obrazy, albo sama coś narysuj.
Link do komentarza
Cytat

A coś takiego obrazy,



właśnie patrzyłam wczoraj na allegro - podobaja mi się takie w druku cyfrowym ... naprawdę spory wybór ... i dlatego ciężko się zdecydować.... icon_biggrin.gif

Cytat

albo sama coś narysuj.



za dużo by było tego rękodzieła w jednym pomieszczeniu icon_lol.gif ... w kuchni nabazgrałam czajniczek , tutaj w salonie musi być coś fabrycznego .... icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

Wybierz kilka, takich które Ci się najbardziej podobają i przedstaw rodzinie do głosowania lub zamknij oczy entliczek pętliczek zawiśniesz ty (obraz).... Twój T lubi kwiaty więc może coś podobnego do tych w pomarańczu lecz w fiolecie. Co by chłopina też się ucieszył icon_wink.gif



kurcze ... ale kfiotki się mnie już opatrzyły ... icon_rolleyes.gif
nawet nie marze, że sie spodoba chopu - jakbym miała na to patrzeć, to bym se mogła ten sam obraz na fioletowo sama przemalować i byłby najszczęśliwszy icon_lol.gif
zdałoby się coś takiego .... nowoczesnego .... jeno co? icon_biggrin.gif




Link do komentarza
Cytat

Daga - ile liczysz od metra2 bo też bym musiał pomyśleć już o malowaniu, a wolałbym jednak fachowca zatrudnić -icon_smile.gif


To się nazywa L- jak lenistwo . Predyspozycje masz palisz jak fachowiec :tease2:
Link do komentarza
dobra ... krótka piłka ... pakuje zadek i jadę do Żor .. castorama , liroy merlin ... jak dziś nie kupie to zamówię przez internet icon_smile.gif
wezme starsza córę .... niech doradza cobym pod wpływem oślepienia wielością kształtów, rozmiarów i dzyndzli jakiegoś badziewia nie kupiła .... przynajmniej nie będzie tylko na mnie ... icon_lol.gif , a może i na ściane coś się znajdzie icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

a ta nie bardzo??
Brak obrazka
może jutro zapytam kuzynkę ile by kosztowała??



ta jest piękna .... ale jak na nią patrzę , to podejrzewam że poza moim zasięgiem (cena) icon_rolleyes.gif
ale zapytaj , jeśli możesz ... zobaczymy ... icon_smile.gif

jakby miała coś jeszcze ciekawego - to podrzuć , pooglądamy ....
może być też we fiolecie ... icon_biggrin.gif

póki co - napisałam do sprzedawcy z allegro z zapytaniem , czy posiada jeszcze białe FLORENCJE .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

kochana no napisałam Ci przecież, że ja mam ceny od producenta....lampa którą ja mam w salonie zobacz jaka cena ja miałam za 250 bodajże, więc pooglądaj tą stronkę co Ci podesłałam....ceny naprawdę do przyjęcia



no to zapytaj , Ewcia .... lampa cudna - coś w ten deseń jak upatrzona na allegro Florencja ... tylko ta Twoja z większą klasą.... śliczna jest .... icon_wink.gif

p.s. linka nie włazi icon_lol.gif
Link do komentarza
takie upatrzyłam....
http://www.sannelidesign.pl/index.php?opti...927&lang=pl

http://www.sannelidesign.pl/index.php?opti...&position=0

http://www.sannelidesign.pl/index.php?opti...mp;position=164

http://www.sannelidesign.pl/index.php?opti...mp;position=660

i jeszcze na allegro widziałam taką ... bardzo mi się podoba ....

http://allegro.pl/lampa-wiszaca-z-krysztal...1670326212.html


no na ostatek ta moja nieszczęsna upatrzona Florencja której nigdzie w sklepach nie ma - może u Twojej kuzynki będzie lepiej z dostępnością?
http://allegro.pl/lampa-wiszaca-florencja-...1669472478.html


z góry wielkie dzięki , Ewuś ... icon_smile.gif


Cytat

a ja sobie myślę, że jednak ta "Florencja" jest najbardziej optymalna i najbardziej pasuje fakturą do tej stojącej. ewentualnie oglądaj tez lampy, których klosz jest zbliżony formą do tej kuchennej.




Florencja to jest moja miłość od pierwszego wejrzenia ..... widziałam ją na żywo w formie stojącej - jest naprawdę piękna...
Powiem Wam ciekawostkę.... rozmawiałam dziś z Panem z dzialu oświetleniowego w OBI i powiedział, że niedawno rzucili ją do OBI za 99zł od sztuki .... ponoć popyt był tak ogromny , że w momencie się rozeszły .... nowych nie rzucono - znaczy wstrzymano sprzedaż . Tak sobie myślę, ze chyba je rzucą - ale po nowej cenie . Pan w OBI dziś na rzęsach stawał żeby ją dla mnie zdobyć , dzwoniąc po zaprzyjaźnionych magazynach i wszędzie mówiono mu , że sprzedaż wstrzymano ... icon_rolleyes.gif
Jest do zdobycia na allegro jedynie u jednego sprzedawcy .... jeszcze mi nie odpisał czy mają białą .
Tak, że Ewcia - jakbyś mogła to sprawdź przede wszystkim tą Florencję .... to byłabym bardzo dźwięczna ... icon_smile.gif
Link do komentarza
oki zapodałam kuzynce linki i czekam na ceny....póki co okna dół.....same się nie umyją niestety....że też zmywarki do okien nikt jeszcze nie wymyślił :(

Cytat

zobacz jakie te lampy artemis są podobne do mojej Florencji ... tylko florencja ma dzyndzle dodatkowo icon_biggrin.gif

odpisał mi Pan z allegro - ma białą florencję ... z przesyłką wyszłoby 105zł .... jak za darmo ... icon_biggrin.gif
i co mam robić?


to nie rozumiem czemu się zastanawiasz jak tak ci się podoba??
Link do komentarza
Cytat

oki zapodałam kuzynce linki i czekam na ceny....póki co okna dół.....same się nie umyją niestety....że też zmywarki do okien nikt jeszcze nie wymyślił :(



oooo ... taka zmywarka - jakby ja wynaleźli to też bym reflektowała ... jeno z futrynami coby myła... icon_biggrin.gif

Cytat

to nie rozumiem czemu się zastanawiasz jak tak ci się podoba??



no właśnie kurcze - bo faktycznie jest tak dużo pięknych lamp , że zgłupiałam .... zbyt duży wybór to brak wyboru icon_redface.gif
poczekajmy , Ewcia na wycenę .... bo jest jeszcze jedna co mi sie bardzo podoba i ciekawa jestem ceny , to ta...
http://allegro.pl/lampa-wiszaca-z-krysztal...1670326212.html
Link do komentarza
Cytat

o i to jest pomysł na idealny biznes.
Kurcze - ciekawy pomysł....
Będzie mnie dręczył do niedzieli...

jak by tu wymyślić, kurczeeee....................zmywarka do okien, ajajajjjj............ -icon_smile.gif


żaden problem Pawełku sam zacznij myć okna np zarobkowo z tym żeby to bylo rentowne to najlepiej nago mysle że by się opłacało :4_16_1:
Link do komentarza
Oslo 384,82
Bilbao 139,31
Getafe 143,63
Leona brak na stanie

kurcze to oslo jednak strasznie drogie :(

Cytat

o i to jest pomysł na idealny biznes.
Kurcze - ciekawy pomysł....
Będzie mnie dręczył do niedzieli...

jak by tu wymyślić, kurczeeee....................zmywarka do okien, ajajajjjj............ -icon_smile.gif

>
już nie myśl......za późno....pomyte....do sierpania czas masz myślę <lol>

przebitki są, bo np. bilbao tu za ponad 400, a my mamy za 140
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...