Skocz do zawartości

Odległośc słupa elektrycznego od przyłacza wodnego?


autorushd

Recommended Posts

Zaczyna się po woli chrzanić.

Słup jest od głównego wodociągu ok 80cm i jest ok. Mieli takie plany, mają zgody, postawili.

Dzień wcześniej jak wiecie zrobiłem przyłącze i teraz zaczyna być problem czy gmina ze mną w ogóle podpisze umowę, ze względu na ten słup.

Nie pisałbym ale dostałem telefon od wykonawcy przyłącza ażeby przy inwentaryzacji geodeta jednak nie nanosił tego słupa. Szczególnie ze:

- słup będzie podłączony do prądu zapewne w ciągu 1,5mies dopiero
- mogą być problemy z umową.

Jak się na to zapatrujecie? Czy to w ogóle realne?

Autorus
Link do komentarza
Dokładniej powiem tak.:

Odległość między słupem elektrycznym a miejscem gdzie jestem podłączony do wodociągu to ok 0.8m

Zastanawiam się czy gmina podpisze ze mną umowę. Może będą chcieli odrzucicie względu na możliwą awarie i kłopoty z tym związane.

Czy mogą nie podpisać?

Odbiór mam. Mapkę od geodety będę miał.



Link do komentarza
Na mojej działce jest podobnie ,rurociąg główny od słupa jest około 1 m i biegnie wzdłuż działki równolegle ze słupami a między nimi idzie kabel telefoniczny też w ziemi. Różnica ,że ja mam przyłącze już zrobione i jest już w domu 20 m od rurociągu ale nawiertkę mam zrobioną na tym właśnie rurociągu i wszystko odbyło się bez zgrzytów. Sądze ,że w Twoim przypadku też nie powinno być z tym problemu.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Dokładniej powiem tak.:

Odległość między słupem elektrycznym a miejscem gdzie jestem podłączony do wodociągu to ok 0.8m

Zastanawiam się czy gmina podpisze ze mną umowę. Może będą chcieli odrzucicie względu na możliwą awarie i kłopoty z tym związane.

Czy mogą nie podpisać?

Odbiór mam. Mapkę od geodety będę miał.



No i co, podpisali? Wiedziałem, że tak!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...