Skocz do zawartości

Słup na działce


autorushd

Recommended Posts

Więc jestem szczęśliwym posiadaczem słupa na działce icon_wink.gif

Nakreślę plan sytuacyjny:

- od strony drogi będzie linia napowietrzna do drugiego słupa.
- od mojej strony będzie zejście do ziemi

4.JPG

Pytanie, co tu by zrobić aby mojego ulubieńca troszkę schować. Wtopić w otoczenie.
- pnącze? drzewko przed ? zawiesić baner reklamowy? inne sugestie?

Autorus


Link do komentarza
A tak odpowiem z innej beczki icon_wink.gif To co widzę na fotce tzn te deski to obowiązkowo musisz przesztaplować bo w środku zasinieją z braku powietrza. No cóż masz trochę tych deseczek do przełożenia icon_wink.gif Co do słupa to nie wiem czy wiesz,że należy zachować jakieś tam odległości aby wybudować dom. Znajomy chciał kupić działkę (też na niej stał słup) i zrezygnował bo by nie otrzymał zezwolenia na budowę ze względu na ten słup (szczegółów niestety nie znam).
Link do komentarza
Cytat

Nie dało się tego badziewia postawić za płotem ?
Jeżeli to jest najwyższa budowla na twojej działce to zrób na niej piorunochron .
Deseczki obowiązkowo na przekładki i przerwa od podłoża niewidoczna .



No niestety, za płotem 1m jest kabel telefoniczny, przynajmniej na planie. A dalej to kłopot bo w przyszłości maja poszerzać drogę i miejsce jest zarezerwowane.

Kurcze muszę te deski przewalać? :( To jak będę robił fundamenty mogę się za to wziąć dopiero.
Link do komentarza
Cytat

No niestety, za płotem 1m jest kabel telefoniczny, przynajmniej na planie. A dalej to kłopot bo w przyszłości maja poszerzać drogę i miejsce jest zarezerwowane.

Kurcze muszę te deski przewalać? :( To jak będę robił fundamenty mogę się za to wziąć dopiero.


W takim sztaplu na głucho zasinieją i zaczną pleśnieć .Dodam jeszcze że deski na przekładkach "urosną" zajmą więcej miejsca.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Deski przerzucone Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif">
A fundament to ja mogę jutro wylewać byle w końcu dostać projekt i pozwolenie.
Realnie to na jesieni mnie czeka ta przyjemność. Może dobrze bo wykasowiony jestem straszliwie Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif">



Staraj się wylać beton jeszcze późnym latem żeby dobrze dojrzał.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...