Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ech...I tak Letka 2011 przeszła do historii. Dlaczego wszystko co dobre czy fajne musi się tak krótko trwać? to niesprawiedliwe. Dziekuję bardzo serdecznie Redakcji , w imieniu wlasnym oraz osób mi towarzyszących za zorganizowanie niezapomnianej imprezy. Powiem że wszystko było wyjatkowe ale "gwiazdy tańczą z gwiazdami" to był czad totalny icon_mrgreen.gif .
I dziękuję Wszystkim obecnym za wszystko, nie ma słów żeby wyrazić czy opisać nastrój więc nawet nie probuję . Sami wiecie jak było icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

A było tyle rządzić icon_biggrin.gif


Rządzenia nie kumam icon_smile.gif
Mnie to "gierkófka" wykończyła - jakiś cymbał w busie kilkanaście aut przede Mną iście stosował sie do znakóf- 50km w porywie do 70km - i tak się wracało 2,5h 110km odcinek :/. A ja bardzo klnę za kierownicą icon_biggrin.gif

Żałuję jednego - że nie miałem więcej corneliusa celem obdarowania wszystkich zlotowiczów i redakcyji naszej icon_smile.gif

A Gracja jeszcze odsypia gruppen party z Haką icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Rządzenia nie kumam icon_smile.gif
Mnie to "gierkófka" wykończyła - jakiś cymbał w busie kilkanaście aut przede Mną iście stosował sie do znakóf- 50km w porywie do 70km - i tak się wracało 2,5h 110km odcinek :/. A ja bardzo klnę za kierownicą icon_biggrin.gif

Żałuję jednego - że nie miałem więcej corneliusa celem obdarowania wszystkich zlotowiczów i redakcyji naszej icon_smile.gif

A Gracja jeszcze odsypia gruppen party z Haką icon_biggrin.gif


Rządzić to u mnie tak się mówi jak ktoś dzień wcześniej się porządnie zabawi (taka przenośnia) icon_mrgreen.gif
Ja też jestem kierowca i wiem co to znaczy, ja to mówię że jadą z jajami albo w kondukcie pogrzebowym i parę (no nieraz kilkadziesiąt) niecenzuralnych epitetów też leci icon_lol.gif
Link do komentarza
Za zorganizowanie z "wielką pompą" wspaniałego zlotu ,
za wykład z poczuciem humoru i ogromem polotu ,
za pyyyyyycha jedzonko i napitku od groma ,
za udostępnienie możliwości użycia balona
za integrację bez barier i super towarzystwo
za fajnych gadżetów i atrakcji mnóstwo
bardzo gorąco REDAKCJI dziękuję
i o kolejny zlot już teraz apeluję.

A przyjaciołom i tym stażem "starym" i nowym znajomym
dziękuję za miłe spędzenie czasu w gronie wyborowym .
Łezkę przyszło otrzeć, że już "po wszystkiemu"
i czekać na kolejne ..... byle ku nowemu ..... icon_biggrin.gif


Link do komentarza
No dokładnie jakby byli nie zadowoleni aż mi trochę przykro. Pomijając fakt że niby mam fajnie bo mieszkam w Ruścu ale jak bylem dzisiaj koło agroturystyki to mi się tak smutno zrobiło że aż nie wiem wiec mam gorzej jednak. Dobra pomimo mojego dennego netu jakieś fotki na dobry początek:
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka
Link do komentarza
no to ja.....
1. bardzo serdeczne dziękuję Redakcji za super jedzonko, picie icon_wink.gif karaoke, balona i oczywiście możliwość tańca z Sarkozy'm :509:
2. dzięki Gaweł za rewela śniadanko w piątek, suoeraśny obiad w cudnej knajpce i w ogóle za wszystko icon_biggrin.gif
3. dziękujemy Coolibeer za grillka w drodze powrotnej
4. wszystkim obecnym wszystkim wszystkim za przecudowną imprezkę....szkoda, że już koniec sad.gif

aha no i Redakcji za winko oczywiście, ale jak smakuje powiem za pół roku icon_razz.gif
Link do komentarza
Witam

Dziękuję Redakcji za zorganizowanie LETKI 2011, było super, wsio na ostatni guzik zapięte icon_biggrin.gif

Dziękuję Wszystkim moim przyjaciołom, tym "starym" i tym nowo poznanym, za wspaniałą zabawę icon_biggrin.gif
dziękuję koleżankom, tym odważnym, które zaryzykowały z Tinkiem... taniec (tu szczególnie Elutkowi dziękuję icon_wink.gif )


i specjalne pozdrowienia dla "Smarka"... jest Kochany icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

GŁOWA TO EWENTUALNIE Z NADMIARU WIEDZY... icon_mrgreen.gif


Doopa raczej nikogo bo ja po ofrołdach tą razo nie jeżdziłem icon_mrgreen.gif , chyba że ktos mnie godnie zastapił o czym nie wiem

Cytat

GŁOWA TO EWENTUALNIE Z NADMIARU WIEDZY... icon_mrgreen.gif


Doopa raczej nikogo bo ja po ofrołdach tą razo nie jeżdziłem icon_mrgreen.gif , chyba że ktos mnie godnie zastapił o czym nie wiem
Link do komentarza
Cytat

A ja specjalne podziękowanie dla Adiqa i Gawła - że mnie nie pozostawili na pastwę Mariana i ogórków w piątek -icon_smile.gif
I jeszcze innym uczestnikom za robienie herbatki zielonej i kawki od samego rana w mojej sypialni -icon_smile.gif


Oj Pawel nie ma sprawy ale zlituj sie i odbieraj komórke bo ciezka z toba nawiązac łącznośc icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

A ja specjalne podziękowanie dla Adiqa i Gawła - że mnie nie pozostawili na pastwę Mariana i ogórków w piątek -icon_smile.gif
I jeszcze innym uczestnikom za robienie herbatki zielonej i kawki od samego rana w mojej sypialni -icon_smile.gif


Zaraz, zaraz!!
A Marian i ogórki to nie w niedzielę nad ranem aby????? Nie pokręciło Ci się coś, Prezes???
Link do komentarza
Moja kopara, dopiero za jakiś czas wróci na swoje miejsce – totalnie opadła.

Postuluję aby Redakcji przyznać również tytuł zarezerwowany do tej pory tylko dla Bary – motywując: „bo im się należy”.

Dziękuję – patrz wpisy wyżej + stosowne o pokoju na Świecie itp.

Słowa tego nie oddadzą – ale powiem że faaaaaaajnie było, ale niestety się zakończyło.

Osobno chce podziękować Dadze za to, że ostatnia kończyła, choć pierwsza zaczynała, oraz za to, że „nowych” wprowadzała, a „starych” obłaskawiała dziękuję Smoczyco.


I wiadomość dla bobiczka – Irena jest oburzona, wpierw głaskałeś, teraz nie dzwonisz, nie piszesz …..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...