Skocz do zawartości

Miłka/Domus Dom


Recommended Posts

icon_lol.gif icon_mrgreen.gif witaj. tu Beata. nie jestem pewna, czy ta nazwa jest podobna, ale my rozpoczynamy budowę domu z Archipelagu, ale o nazwie MILA. czy to ten sam co Twój? sprawdzałam w internecie i nie ma projektu o nazwie Miłka, więc może:)icon_smile.gif jesli tak, to chętnie porozmawiamy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Właśnie rozpoczynam roboty fundamentowe. Wytyczone wszystko i wjeżdża maszyna do dołków. Mam nadzieję że szybko skończy i zaleją fundamenty. Co dalej czas pokaże.

Czy nie maz wrażenia że góra jest mała - chodzi mi po głowie podniesienie ściany kolankowej o 2 bloczki do góry - co o tym sądzisz? Czy znalazłeś jakieś błędy w projekcie - bo podobno są - takie widziałem opinie na forach. Masz miłkę z garażem? bo ja mam bez - ze strychem do adaptacji. Czy okna na piętrze wystarczająco doświetlają pomieszczenia? Jak z wentylacją - bo tu mam wątpliwości czy będzie dobrze działała - może nieuzasadnione ale zawsze. Jak ocieplasz ściany z zewnątrz - styropianem czy wełną?

Masz jakieś zdjęcia domu - chętnie bym zobaczył
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witaj odnośnie wysokości poddasza to podniosłem o 2 bloczki ścianę kolankową i efekt jest taki ,że kalenica urosla mi do ponad 3 metrów kleszcze mam na wysokosci 2,7 metra ponad posadzke pamiętaj o nowych wymiarach krokwi oraz innyxh elementach więźby mam okna polaciowe ( 6 sztuk 78x140) i cztery na ścianie szczytowej( po dwa na stronie) efekt jest zadawalajacy ja budowałem z ytonga 36,5 i niebędę docieplał pozdrawiam Krzycho
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...