Skocz do zawartości

ile bierze kierownik budowy


Recommended Posts

Cytat

słyszałem, że liczą sobie za przyjazd. Potrzebujesz go - dzwonisz. Jedna wizyta na budowie 200zł.



od 1500-2500 zł od domku jednorodzinnego .

Kier. bud. ma obowiązki i musi pilnować budowy ,odbierać roboty konstrukcyjne i bud. ,robi wpisy do dziennika bud. ,jest odpowiedzialny za wykonanie zgodne z projektem .
Link do komentarza
Cytat

Co musi, to wiadomo. Co robi - też wiadomo.



Nie podoba mi się to sformułowanie "Jedna wizyta na budowie 200 zł."

Wiadomo ze każdy będzie oszczędzał na "wizytach ".

Najlepiej uzgodnić od całości budynku oraz rozbić kwotę na etapy ,w trakcie postępu robót płacić zaliczki.

Link do komentarza
Co do ceny to zależy czy to jest jedyne jego źródło utrzymania czy dodatkowy zarobek. Znam kierowników których jest to ich praca ale znam też takich co pracują w jakiś firmach lub są na emeryturze i sobie dorabiają na pewno oni są tańsi od tych pierwszych i co za tym idzie konkurencyjni.
Link do komentarza
Są też nadgorliwi. Koledze kazał wykopać fundament na 1,2 m a po wymurowaniu z bloczków wyszedł mu ponad 1,6 m ( a wystarczył by 0,8 m bo taka jest u nas strefa przemarzania)a na dokładkę przy kopaniu fundamentów nie uwzględnił ocieplenia i w rezultacie poszerzył mu dom o 12 cm,wyszło to dopiero jak murarze stawiali mu ściany. A kierownik kilkadziesiąt lat w branży i taka wpadka.
Link do komentarza
Cytat

Są też nadgorliwi. Koledze kazał wykopać fundament na 1,2 m a po wymurowaniu z bloczków wyszedł mu ponad 1,6 m ( a wystarczył by 0,8 m bo taka jest u nas strefa przemarzania)a na dokładkę przy kopaniu fundamentów nie uwzględnił ocieplenia i w rezultacie poszerzył mu dom o 12 cm,wyszło to dopiero jak murarze stawiali mu ściany. A kierownik kilkadziesiąt lat w branży i taka wpadka.


I gdzie tu nadgorliwość? Ja bym to inaczej nazwał
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...