Skocz do zawartości

Co myślicie o oświetleniu LED-owym?


Recommended Posts

  • 6 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Moim zdaniem największa zaletą takiego oświetlenia jest to, że po prostu ładnie wygląda. Nigdy nie zagłębiałam się w jakieś techniczne parametry, mówię więc tylko o tym, co widać gołym okiem. Te taśmy led można praktycznie wszędzie wykorzystać, co sprawia, że są bardzo uniwersalne. No i są też tanie, sama kupowałam metr za 6 złotych.
Do tego, jak pisałam na początku są niezwykle dekoracyjne. Może nie da się nimi zastąpić górnego oświetlenia, ale jako na przykład doświetlenie schodów czy blatów sprawdzają się znakomicie.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
LED-y faktycznie nieco kosztują, choć obecnie są coraz tańsze, w Internecie można kupić za kilkanaście złotych. Zainwestowałem dwie stówy. Wymieniłem na razie tylko na parterze (poddasze czeka na wykończenie). Nie widzę różnicy w barwie światła, celowo kupiłem żółte (ciepłe) nie te biało-niebieskie. Teraz czekam na rachunki za prąd, oby różnica była znacząca.
Podobają mi się taśmy z ledami w łazience, ale nie mam koncepcji gdzie je przykleić. W kuchni pod szafkami mam ledy punktowe.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...