Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: SEVEN II


Recommended Posts

Gość producent - dostawca
Firma kompletnie niewiarygodna. Zamiast zaplacić za fakturę proponuje zwrot towaru, co powoduje dodatkowe koszty. Nieudolność w sprzedaży, właściciel tłumaczy jakością, co jest oczywistym nonsensem, bo wszyscy wokół sprzedają i nie narzekają na jakość. Klientom zalecam ostrożność, a dostawcom omijanie szerokim łukiem firmy seven II.
Link do komentarza
Uważam,że takie wpisy ble ble napisane przez przypadkowego anonima,albo kogoś kto raz wszedł na forum (powinno to dotyczyć opinii negatywnych jak i pozytywnych wtedy będzie obiektywnie) admin powinien usunąć .
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość producent - dostawca
Jestem producentem betoniarek z województwa świętokrzyskiego. Nie sądzę, że jestem mocny w gębie. Po prostu opisuję sytuację, która miała miejsce.
Link do komentarza
Cytat

Jestem producentem betoniarek z województwa świętokrzyskiego. Nie sądzę, że jestem mocny w gębie. Po prostu opisuję sytuację, która miała miejsce.


No to przedstaw się ,jaka to firma bo widzę że się wstydzisz swojej firmy pisząc "producent-dostawca". Producentem i dostawcą jest co drugi ,a jeżeli Twoja firma jest porządną i oferuje dobry towar, to ja będąc na Twoim miejscu bym się nie wstydził podać nazwy.
Link do komentarza
Gość producent - dostawca
Nie chcę, żeby później ktoś napisał, że się w ten sposób reklamuję. Tu nie chodzi o moja firmę, tylko o seven II. Zanim napisałem opinię, rozmawiałem z włąścicielem seven i lekceważąco powiedział "To sobie pan pisz". Widać nie przywiązuje do tego wagi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...