Skocz do zawartości

Kosztorys budowy bliźniaka


Recommended Posts

Witam icon_smile.gif

Chciałbym aby ktoś mniej więcej powiedział czy jestem w stanie wybudować całego bliźniaka ( obydwie połówki ) za mniej więcej 400 - 420 tys zł. Dodam że mam działkę 8 arową w pełni uzbrojoną ( altanka z podciągniętym prądem + budka z gazem + studzienka z wodą + ogrodzona )

Interesuje mnie ten projekt S-GL-237-Duet
- każda połówka ma około 90 m2 + garaże po 18 m2
- materiały średniej jakości.( tam gdzie trzeba to lepsze )
- na każdy etap budowy inna ekipa ( stan surowy zamknięty, elektryka, ogrzewanie , elewacja itp ) - myślę że wtedy jest trochę taniej.
- wykończenie wewnątrz myślę że systemem gospodarczym - po rodzinie icon_smile.gif ( kuchnia, łazienka, podłogi itp )

LINK :

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/...l-237-duet.html

Z góry dziękuje za każdą radę icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam icon_smile.gif

Chciałbym aby ktoś mniej więcej powiedział czy jestem w stanie wybudować całego bliźniaka ( obydwie połówki ) za mniej więcej 400 - 420 tys zł. Dodam że mam działkę 8 arową w pełni uzbrojoną ( altanka z podciągniętym prądem + budka z gazem + studzienka z wodą + ogrodzona )

Interesuje mnie ten projekt S-GL-237-Duet
- każda połówka ma około 90 m2 + garaże po 18 m2
- materiały średniej jakości.( tam gdzie trzeba to lepsze )
- na każdy etap budowy inna ekipa ( stan surowy zamknięty, elektryka, ogrzewanie , elewacja itp ) - myślę że wtedy jest trochę taniej.
- wykończenie wewnątrz myślę że systemem gospodarczym - po rodzinie icon_smile.gif ( kuchnia, łazienka, podłogi itp )

LINK :

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/...l-237-duet.html

Z góry dziękuje za każdą radę icon_smile.gif




Czy nikt nie jest w stanie mi coś poradzić, dać jakaś wskazówkę??
Link do komentarza
Cytat

Myślę ze nie powinno być większego problemu. Powierzchnia domków jest stosunkowo mała i doprze. Mi wyszło 2tys zł za m2, na forum jest dział w którym ludzi budują domy do 200tys zł.

Autorus


Wyszło ci 2000 zł/m2 na podstawie przeprowadzonej budowy czy kalkulacji na papierze ? Z tego co widzę to jednak kalkulacji bo budowa kuli nie została jeszcze rozpoczęta.
Oczywiście realizacja twojego projektu może być nieco tańsza od standardowego domku o takim samym standardzie, chociaż nie jestem pewien czy stosując izolacje gr 30 cm, okna energooszczędne, ogrzewanie płaszczyznowe, pompę ciepła, wentylację z rekuperacją osiągniesz taki poziom cenowy.
Link do komentarza
Cytat

Witam icon_smile.gif

Chciałbym aby ktoś mniej więcej powiedział czy jestem w stanie wybudować całego bliźniaka ( obydwie połówki ) za mniej więcej 400 - 420 tys zł.



ciężko będzie .... icon_rolleyes.gif


Cytat

na forum jest dział w którym ludzi budują domy do 200tys zł.

Autorus



zapomniałeś dodać: w którym osób którym się udało można na palcach jednej ręki zliczyć ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Cytat

Oczywiście realizacja twojego projektu może być nieco tańsza od standardowego domku o takim samym standardzie,



obstawiam raczej , że nie bardzo ..... icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...