Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
radekK

izolacja pozioma podlogi

Recommended Posts

czy moze mi ktos doradzic, z mianowice: mam dom parterowy bez pis=wnicy, teraz mam wylany chudy beton, na tym etapie chce zaczac instalacje wodna, czy powinienem zastosowac izolacje przeciwwilgociowa w postaci papy czy folii?

Cytat

czy moze mi ktos doradzic, z mianowice: mam dom parterowy bez pis=wnicy, teraz mam wylany chudy beton, na tym etapie chce zaczac instalacje wodna, czy powinienem zastosowac izolacje przeciwwilgociowa w postaci papy czy folii?

A co mówi twój projekt ?

w projekcie jest wzmianka: zastosowac izolacje systemowa, ale rozmawialem z kilkoma osobami i polecaja folie na chudy beton potem izolacje cieplna(styropian) i jeszcze raz folie przed wylewka

Cytat

keramzyt 10-15 cm folia chudziak minimum 30 cm styro siatka zbrojeniowa i 4-5 cm wylewki - folia na styropianie nie zaszkodzi.

Po kilku latach :
Keramzyt zawilgotnieje bezpośrednio w gruncie .

Folia została niestety poprzebijana przez keramzyt wtedy chudziak też złapie wilgoć następny będzie styropian .

a tu jeszcze pisze ktoś że Folia na styropianie nie zaszkodzi a może ona pomoże ale niestety nie cieplnie .

Z roku na rok izolacyjność cieplna będzie spadać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie wiem co ksiądz z ambony plecie .....ostatni raz w kościele byłem 15 lat temu jak ojca musiałem pochować . Po tonie Twoich wypowiedzi wnioskuję że chyba okres Ci się zbliża .
    • Chyba sobie robisz jaja teraz. Kto i kiedy powiedział, bądź napisał, że wszyscy mają być tacy sami???!!!  A, przepraszam... No tak. Ty i Tobie podobni. Przeszło Ci już przez myśl, żeby palić na stosie czarownice?    No oczywiście. Przecież ksiądz z ambony nie tak dawno powiedział, że noszenie spodni przez kobiety jest niestosowne.  Brak mi słów. Joks.  Żesz k***.  Tylko tyle.   
    • Też jestem metalowcem i rockowcem ...Ale jakoś nie odczuwam potrzeby żeby się ubierać adekwatnie do słuchanej muzyki .Kiedyś i owszem , glany , skóra , czarne spodnie bojówki , dawne czasy szkolne i trochę po szkolne .Potem mi przeszło . Nie narzucam się swoim wyglądem i uważam że tak być powinno . Jeżeli ktoś ubiera się tak jak się ubiera to niech nie jęczy że ma ztego powodu jakieś problemy ..Manifestujesz coś , bądź gotów na krytykę . To się tyczy nie tylko wyznawców i słuchaczy muzyki ... Tiaaaa ....ci pijący najbardziej się zarzekają że nie piją .....to bardzo znamienne dla chlorów .
    • Witam, Firma, która nam budowała coś schrzaniła i płyta stropu się ugięła. Dom budowany z prefabrykatów betonowych, na zdjęciu widać ile ta płyta stropowa siadła i jak to wygląda. Oni obecnie w ramach reklamacji zaczęli mi robić sufit podwieszany w salonie aby tego nie było widać. W innych pomieszczeniach jest wszystko ok, na poddaszu jest wylewka zrobiona i nic nie widać. Czy to się po kilku latach nie zawali i komuś coś się nie stanie ?  
    • Gość Janek Dzbanek Shhh
      ALE JA SIĘ PYTAM!SKĄD TEN GRZYB 🍄 W KIBLU URSZULI!?To chyba przez te gazy 💨🌊.Dobra Elo 🖐 💩
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...