Skocz do zawartości

Oświetlenie do sypialni


Recommended Posts

Witam rodzice wyjechali tak jakby w drugą podróż poślubną a my chcemy im w prezencie gdyż to ich rocznica ślubu wyremontować sypialnie jak myślicie czy do sypialni w pieknym lawendowym kolorze będzie lapować taki żyrandol Brak obrazka
Chcemy aby było trochę nowocześnie ale nie przesadnie. Jakieś interesujące opinie?
Link do komentarza
Cytat

Witam rodzice wyjechali tak jakby w drugą podróż poślubną a my chcemy im w prezencie gdyż to ich rocznica ślubu wyremontować sypialnie jak myślicie czy do sypialni w pieknym lawendowym kolorze będzie ....
Chcemy aby było trochę nowocześnie ale nie przesadnie. Jakieś interesujące opinie?



Ciekawe "winogrono". Sam jestem na etapie poszukiwania oświetlenia do pokoju dziennego i powiem szczerze - jeśli koszty nie grają roli, to jest w czym wybierać. I w tym chyba tkwi najwiekszy problem.

Wracając do Twojego wyboru - czy aby nie za nisko opuszczone klosze?.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Za dużo żarówek jak do sypialni .... no chyba, że sypialnia służy również za gabinet, czy jeszcze za coś innego



jak wam się podobają moje propozycje lamp oświetlenia do sypialni?

Lampy Amara Ecru IV zwis TECHNOLUX

Brak obrazka

Lampy Elice

Brak obrazka

Lampy Nathalie

Brak obrazka

Cytat

Witam rodzice wyjechali tak jakby w drugą podróż poślubną a my chcemy im w prezencie gdyż to ich rocznica ślubu wyremontować sypialnie jak myślicie czy do sypialni w pieknym lawendowym kolorze będzie lapować taki żyrandol Brak obrazka
Chcemy aby było trochę nowocześnie ale nie przesadnie. Jakieś interesujące opinie?



jak dla mnie w sypialni liczy się nastrój, dlatego też osobiście odradzałbym oświetlenie jej taką ilością źródeł światła. Nie wiem na ile klosze są zmatowione, ale myślę że i tak dadzą dużo - za dużo światła. Oczywiście każdy ma inny pomysł na urządzenie własnej sypialni natomiast ja bardziej gustuję w lampach z abażurem, który wytłumi światło. Dużą rolę odgrywa tkanina z której wykonany jest sam abażur icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
U mnie dziewczyna zażyczyła sobie ciemnośc więc mam szare ściany, oświetlenie wpadające w błękit oraz białe panele żeby nie zabic sie i jednak coś widzieć. tyle, że my sypialnie mamy naprawde do spania - nawet okno tam jest malutkie. jedynie przy łóżku 2 lampki dające jasne, białe światło, gdyby któremuś zachiało się czytać icon_smile.gif
Link do komentarza
LED-y pod listwami mają sens pod warunkiem że nie świecą lodowato zimnym (niebieskim) światłem, jak to w większości bywa. Takie oświetlenie może się sprawdzić np. w długim korytarzu, ale nie w sypialni.
W sypialni zdecydowanie preferuję tradycyjne lampki nocne z ciepłym światłem, najlepiej ze ściemniaczem by regulować natężenie światła jeśli zechce poczytać.
Na LED-y w listwach, taśmach etc. jest teraz moda, a jak to z modą bywa, szybo przeminie.


Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

LED-y pod listwami mają sens pod warunkiem że nie świecą lodowato zimnym (niebieskim) światłem, jak to w większości bywa. Takie oświetlenie może się sprawdzić np. w długim korytarzu, ale nie w sypialni.
W sypialni zdecydowanie preferuję tradycyjne lampki nocne z ciepłym światłem, najlepiej ze ściemniaczem by regulować natężenie światła jeśli zechce poczytać.
Na LED-y w listwach, taśmach etc. jest teraz moda, a jak to z modą bywa, szybo przeminie.




No niby mają, ale to efekt, który w domu nie jest konieczny i uważam, że jeżeli nie podświetla czegoś co dodaje stylu, to raczej nie widzę w tym sensu.
Link do komentarza
Podświetlony taśmami lub listwami sufit jest w miarę fajny na zasadzie dekoracji, bo światła to to nie daje za bardzo, ale zdecydowanie nie ociepla wnętrza, wolę punktowe ciepłe światło z abażurów. Żona chciała LED-y w sypialni, ale przekonałem ją że do betonowej ściany średnio chyba pasują, poza tym bez sensu na poddaszu ze skosami obniżać dodatkowo sufit. Pomysł więc upadł.
Moim zdaniem najlepiej LED-y pod sufitem sprawdzają się w długim korytarzu jako oświetlenie ciągu komunikacyjnego no i ew. w kuchni pod szafkami wiszącymi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...