Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny Home Sweet Home


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

W pracy zalogowałam się bez problemu - czyli mojemu prywatnemu laptokowi nie podoba się najwyraźniej stronka icon_lol.gif
Bedzie dobrze ... icon_biggrin.gif


A ja w domu też bez problemu ÓW w końcu się udało icon_razz.gif Już zdążyłem zagłosować na kilka fotek a za niedługo może jakieś swoje fotki wstawię, o ile nie nastąpią jakieś problemy techniczne.
Link do komentarza
traktuję ten konkurs jak każdy inny - jako formę zabawy .... zdaje sobie sprawę, że mamy wśród nas prawdziwych amatorskich talenciarzy fotografiki icon_biggrin.gif , ale to nie o to tu chyba chodzi tylko o emocje przekazane za pomocą tych fotek icon_smile.gif
a że bardzo lubię popatrzeć na ładne , fajne i zabawne rzeczy - więc chętnie zaglądam ... teraz tylko muszę zacząć głosować - ale ciężki wybór ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

traktuję ten konkurs jak każdy inny - jako formę zabawy ....
a że bardzo lubię popatrzeć na ładne , fajne i zabawne rzeczy - więc chętnie zaglądam ... teraz tylko muszę zacząć głosować - ale ciężki wybór ... icon_biggrin.gif


namnie namnie Daga, namnie, choćminiezależy, namnie!!!!!!!!!!!
-icon_smile.gif he,he - fantastyczny konkurs żeby wylansować moje żale - ulałem i czuję się fantastycznie -icon_smile.gif
I dzięki za konkurs!

PS Daga! namnie, namnie........... icon_smile.gif

Cytat

A ja dodałam jedno tylko i czuję, że na nic nie będę mogła liczyć icon_razz.gif
Raz, że aparatu nie mam tylko komórką walnięte, a dwa, że te co mam zdjęcia za małe wszystkie rozmiarem icon_sad.gif



JUżIDĘ OBEJRZEĆ!
Zawodowym nie jestem - na pewno skomentuję rozsądnie - nawet te z komórki -icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
A ja poszedłem na maxa i walnąłem 10 fotek za jednym zamachem. NIECH WYGRA NAJLEPSZY czyli JA icon_biggrin.gif icon_razz.gif

Cytat

A ja dodałam jedno tylko i czuję, że na nic nie będę mogła liczyć icon_razz.gif
Raz, że aparatu nie mam tylko komórką walnięte, a dwa, że te co mam zdjęcia za małe wszystkie rozmiarem icon_sad.gif


Nie martw się,nie liczy się ilość i jakość tylko treść i to co ma do przekazania. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

mam takie małe pytanko - ile można oddać głosów w tym konkursie? czy jest jakiś limit?
podoba mi się wiele zdjęć - ciężko się zdecydować .... klikam i klikam i nie wiem czy się spodziewać hasła, że wyczerpałam już wszystkie szanse zagłosowania icon_lol.gif


a chyba nie ma....ja ta głosowałam na wszystkie prawie i limitu nie było icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

naplusikowałem....
A dlaczego Wy nie piszecie o wrażeniach z obejrzanego zdjęcia - tylko ja jak ten gupi się tam produkuję?
teraz zauważyłem dopiero....


A o mnie zapomniałeś icon_confused.gif??: Jest nas dwóch icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

A o mnie zapomniałeś icon_confused.gif??: Jest nas dwóch icon_biggrin.gif


nie chciałem nadużywać wizerunku - ale skoro chcesz....
Tylko później autoryzacji nie żądaj -icon_smile.gif

A więc niniejszym pod przysięgą twierdzę - "ja i mhtyl - oba dwa my tylko komentujemy - ku wielkiej krzywdzie wyrządzonej wklejanym zdjęciom"

Już -icon_smile.gif

Cytat

Bobiczek co twój ma takiego garba na awatarze konkursowym jak by go złamało w pół



jakbym się znał na kompach tak jak Ty - to już dawno bym go miał kolorowego -icon_smile.gif
A tak to po prostu robię co mogę
A tak na marginesie
"Świnia" jesteś - że podkreślasz
I to z 6-cioma biustonoszami i 12 cyckami
-icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

nie chciałem nadużywać wizerunku - ale skoro chcesz....
Tylko później autoryzacji nie żądaj -icon_smile.gif

A więc niniejszym pod przysięgą twierdzę - "ja i mhtyl - oba dwa my tylko komentujemy - ku wielkiej krzywdzie wyrządzonej wklejanym zdjęciom"

Już -icon_smile.gif


No już się lepiej poczułem icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...