Skocz do zawartości

Koszty drzwi i okien


Recommended Posts

Gość czytelnik
W moim nowo budowanym domu PU=200m2 wynegocjowałem cenę za wszystkie okna jednej z czołowych polskich firm na kwotę 12000brutto z montażem (okna min 120x120 x2szt reszta większe 150x150 i inne w tym tarasowe przesówane) połowa okiem w pakiecie trzyszybowym, wszystkie z dodatkową zew okleiną. więc nie mogę się zgodzić z opinią redaktora że koszt okien w średnim domu to kwota 15-20tys. wystarczy poszukać i ponegocjować. Ja otrzymalem ok 40% rabatu :) Pozdrawiam.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W przypadku drzwi wejściowych autor myli jakość z ekskluzywnością. Nie wszyscy do domu potrzebują mercedesa. Za ok 1500zł można kupić przyzwoite drzwi stalowe, ocieplane pianą poliuretanową, nawet w cieplejszej wersji na drewnianej ościeżnicy...
Link do komentarza
Cytat

W przypadku drzwi wejściowych autor myli jakość z ekskluzywnością. Nie wszyscy do domu potrzebują mercedesa. Za ok 1500zł można kupić przyzwoite drzwi stalowe, ocieplane pianą poliuretanową, nawet w cieplejszej wersji na drewnianej ościeżnicy...



a za 2500 zł to nawet antywłamaniowe. U mojego znajomego w domu w ogóle nie ma drzwi - takich klasycznych.
Poza oczywiście wejściowymi. A co ma. Jakieś afrykańskie upiększenia, nawet nie wiem jak to się nazywa ale ładnie wygląda.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam na forum. jako że na co dzień zajmuje się drzwiami zewnętrznymi,wiec będę mógł coś powiedzieć w temacie. Myślę że w większości przypadków cena,wyznacza tutaj jakość. Można kupić drzwi za 1 tyś zł,a można kupić i za 6 tyś. wszystko jest kwestią tego czego potrzebujemy,wyglądu oraz solidności.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Gość Energy
Zawsze warto porównać oferte kilku firm, i wybrać korzystniejszą opcję. Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne do domu prywatnego, myślę że cena powinna zaczynać się min od 1800zł, drzwi powinni byc ocieplone, jęsli mają oszklenie powinno to być szkło antywłamaniowe, zamki klasy C i przede wszystkim fachowy montaz bo to podstawa
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Zasada kupowania drzwi i okinien w Polsce jest bardzo prosta wystarczy obejść okolice zapytać sąsiadów co mają i kupić 2 razy lepsze i 2razy droższe ... Na kredyt i oczywiście wszystkim o tym powiedzieć
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...