Skocz do zawartości

Mapa do celów projektowych - dziwne pytanie geodety


Recommended Posts

Witam,
chcę zrobić mapę do celów projektowych dla działki 830m2 przewidzianej w MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, skontaktowałem się w tym celu z geodetą.
Geodeta zadał mi dziwne pytanie: "czy ma pan uzgodnienia międzybranżowe?".
Nie do końca rozumiem co miał na myśli zadając to pytanie, bo przecież owa mapa jest mi potrzebna do adaptacji i stworzenia planu zagospodarowania terenu do Projektu Budowlanego który stanowi załącznik do wniosku o pozwolenie na budowę. Mam nadzieje że nie chodziło mu o wywiady branżowe (bo te to właśnie on powinien pozyskać w ramach tworzenia mapy do celów projektowych). Dopiero jak mi zrobi tą mapę będę mógł wykonać projekty przyłączy i jeśli będzie taka potrzeba będą wykonywane uzgodnienia międzybranżowe na posiedzeniu ZUDP.

Wiecie może co miał na myśli geodeta i czy dobrze ja to rozumuje tą proceduję?
Link do komentarza
Gość mhtyl
To czemu od razu nie zapytałeś geodety o co chodzi. Jak ja zamawiałem mapkę do celów projektowych to nie było żadnych pytań no tylko jedno z mojej strony- ile to będzie kosztowało icon_biggrin.gif Uważam ,że Twój geodeta to jakiś nadgorliwy gość, bo jeżeli chcesz mapkę do celów projektowych to powinien Ci ją zrobić i tyle. Ja za swoją zapłaciłem w 2009 400 zł.
Link do komentarza
Napisano (edytowany)
Zrobiłem mały wywiad wśród Tyskich geodetów okazuje się że średnio wołają 1000zł + Vat, jednak zdarzają się tacy co chcą 1500 +Vat. Geodeta o którym wyżej pisałem zrobi za 900zł z Vat. Cena chyba atrakcyjna, ale niestety ciężko się z nim dogadać, więc chyba mu podziękuję. Edytowano przez Grisza_1982 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Z ciekawości zadzwoniłem dziś do geodety który mi robił mapkę z pytaniem o cenę. Na dzień dzisiejszy u niego cena zaczyna się od 500 zł (brutto) a cena uzależniona jest od wielkości działki bo do tego jeszcze dochodzi pole oddziaływania na sąsiednie działki, ale tak dla przykładu te 500 zł jest za działkę 10 a (dolnośląskie).
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...