Skocz do zawartości

oswietlenie sufitu - led zamiast swietlowek


Recommended Posts

Witam

Chcialbym oswietlic podwieszany sufit w sposob podobny do tego: LINK
Czyli jednolite, rozproszone swiatlo...

I chcialbym zrobic to za pomoca np. tasm LED poniewaz zuzywaja malo pradu w porownaniu do swietlowek Dodatkowo, nie ma byc to oswietlenie uzytkowe a bardziej dekoracyjne. Zyby fajnie wygladalo wieczorem lub przy zgaszonym swietle.

I mam do Was takie pytania:
1. Czy znacie sposob jak uzyskac taki efekt inaczej niz stosujac LED NEON ? (moze wystarczy jakas plastikowa satnowa nakladka na zwykly pasek led ?)
2. Czy ewentualnie da sie to zrobic tanio (w uzytkowaniu) swietlowkami ?

Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Witam

Chcialbym oswietlic podwieszany sufit w sposob podobny do tego: LINK
Czyli jednolite, rozproszone swiatlo...

I chcialbym zrobic to za pomoca np. tasm LED poniewaz zuzywaja malo pradu w porownaniu do swietlowek Dodatkowo, nie ma byc to oswietlenie uzytkowe a bardziej dekoracyjne. Zyby fajnie wygladalo wieczorem lub przy zgaszonym swietle.

I mam do Was takie pytania:
1. Czy znacie sposob jak uzyskac taki efekt inaczej niz stosujac LED NEON ? (moze wystarczy jakas plastikowa satnowa nakladka na zwykly pasek led ?)
2. Czy ewentualnie da sie to zrobic tanio (w uzytkowaniu) swietlowkami ?

Pozdrawiam


Witam, u siebie zrobiłem na taśmach, łatwo i przyjemnie, ale jak ktoś przyznał jedynie spełnia to funkcję dekoracyjną natomiast po fakcie trafiłem na prezentację w UM świetlówek LED i byłem pod wrażeniem, firma się bodaj nazywała qled ale cena trochę trudna do przejścia. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam, u siebie zrobiłem na taśmach, łatwo i przyjemnie, ale jak ktoś przyznał jedynie spełnia to funkcję dekoracyjną natomiast po fakcie trafiłem na prezentację w UM świetlówek LED i byłem pod wrażeniem, firma się bodaj nazywała qled ale cena trochę trudna do przejścia. Pozdrawiam



Fakt technologia jeszcze nie jest zbyt konkurencyjna jeżeli chodzi o ceny ale to przyszłość oświetlenia.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...