Skocz do zawartości

Domki narzedziowe


raulq7

Recommended Posts

Ostatnimi czasy nagromadziło się u mnie wszelkiego narzędzia tyle, że miejsca w garażu brakuje. Znajomi poradzili mi by wybudować lub kupić specjalny budynek na nie. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem takie domki narzedziowe.
Co o nich myślicie ? Czy ktoś z was jest posiadaczem takiego ? Opłaca sie taki kupić, czy lepiej zrobić samemu.
Ze swoich obserwacji widzę, że to całkiem fajny i zgrabny budyneczek, który estetycznie pasowałby do reszty ogrodu
Link do komentarza
Gość mhtyl
I tylko za fajność bo jakoś to może być na granicy albo poniżej. Dla przykładu podam przykład mojego znajomego który kupił garaż metalowy bo stwierdził,że za te pieniądze to kupi tylko materiał a gdzie robocizna no i okazało się jak mu przywieźli. Garaż stoi ,ale z tego materiału to ja bym sobie garażu nie postawił. Kątowniki, profile po prostu wyginane na giętarce z blachy podajże 2 a i wykonanie nie powiem że do kitu ale tak na 3 z +.Może taniej nie będzie ale na pewno lepiej i dokładniej sam ten domek zrobisz no i satysfakcję że sam tego dokonałeś icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Stasiu,
domek narzędziowy, jak sama nazwa wskazuje, służy do pędzenia księżycówki
zważywszy, że technologia raczej tradycyjna, reakcja zachodzi w towarzystwie przemian endo i egzotermicznych, więc to i sam produkt powoduje, że ręce raczej nie grabieją unsure.gif

swoją drogą fajnie, że autor, tak zupełnie przypadkowo, wyszperał swoją stronę icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Stasiu,
domek narzędziowy, jak sama nazwa wskazuje, służy do pędzenia księżycówki
zważywszy, że technologia raczej tradycyjna, reakcja zachodzi w towarzystwie przemian endo i egzotermicznych, więc to i sam produkt powoduje, że ręce raczej nie grabieją unsure.gif

swoją drogą fajnie, że autor, tak zupełnie przypadkowo, wyszperał swoją stronę icon_mrgreen.gif



Gorzej, że w zimnie, to nie chce bulgotać i dochodzić do tradycyjnej technologii.

PS. To żem se kliknąłem icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Swego czasu do siebie kupiliśmy coś podobnego jak pierwszy obrazek w linku na górze w ilości 2 sztuk jako, że jeden wydawał się za mały. Potem instalacja elektryczna i alarmowa, betonowa wylewka i połączyliśmy oba domki w sposób zobrazowany na schemacie: -->--> icon_biggrin.gif

W sumie dziwna sprawa, bo zostało nam sporo elementów(więcej niż miało), a domek stoi 4 lata...
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...