Skocz do zawartości

Studnia na dzialce


Recommended Posts

Cytat

cóż
pisownia typu rozczkarza świadczy o Twojej niedojrzałości, a nie pozostałych



Klawiature mam angielska panie przedszkolaczku. Bo to tylko dzieciakom sie tlumaczy.
A co do niedojrzalosci sprzeczalabym sie goraca ale czasu na was szkoda Quit!!
Link do komentarza
Cytat

Klawiature mam angielska panie przedszkolaczku. Bo to tylko dzieciakom sie tlumaczy.
A co do niedojrzalosci sprzeczalabym sie goraca ale czasu na was szkoda Quit!!


a ja to niby jaką mam? tajską?
aaaaa, w angielskiej nie ma d jak doopa, pacz pani, człek się całe życie ogłupia
Link do komentarza
Kochani,stoje przed tym samym problemem a i klawiature rowniez mam bez polskich znakow(OS english(us))
wiec ...
chce wykopac studnie kregowa i szukam w podkarpaciu studniarza(nie latwo)
-powinienem wynajc tego magika z patykiem(rozczkarza) przed kopaniem czy po prostu kopac tam gdzie chce zeby studnia byla...?
- wiem ze moze troche glupio zabrzmialo ale... Edytowano przez kiwaczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
U mnie był magik z patykiem i chciał mnie uszczęśliwić studnią w miejscu, które mi zupełnie nie odpowiadało... za to odpowiadało jemu, bo było mu tam łatwo samochodem wjechać... icon_rolleyes.gif
Na szczęście się nie pojawił w umówionym terminie i z niego zrezygnowałam, znalazłam innego, który nie miał patyka ani pozostałych czarodziejskich ustrojstw i studnię wykopał tam gdzie chciałam, mimo tego, że dysponował o wiele większym samochodem z wiertnicą i nie było łatwo manewrować... icon_smile.gif

A decyzję i tak będziesz musiał podjąć sam... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...