Skocz do zawartości

Dom pod akacjami /Archon +


Frezja

Recommended Posts

Sciągnąłem z netu treściwą wypowiedź o tym projekcie. Ten Pan powinnie się chyba zapisać do klanu „domu pod akacjami”. Oto co napisał:
Cytat

Zbudowałem "dom pod akacjami" w zeszłym roku od kwietnia do grudnia - dowód, że wykonanie nie jest trudne. Przeróbki - rezygnacja z piwnic, brak słupa w holu, schody wewnętrzne ażurowe na konstrukcji stalowej -bardzo widna klatka schodowa i przedpokój, podłoga na parterze na jednym poziomie, ścianki 120cm między schodami i salonem oraz między salonem i kuchnią (z wyjątkiem komina oczywiście) - dało to wrażenie dużej swobodnej przestrzeni na parterze, wydłużenie salonu w stronę tarasu o 0,5m -bardziej przestrzenna jadalnia, powiększenie garażu do 24m2 (przez wydłużenie w prawą stronę) - mam tam nie tylko miejsce na samochód ale i kawałek warsztatu, podwyższenie ścianek kolankowych w pokoju nad garażem - powstała duża sypialnia z czterema oknami połaciowymi, zmniejszenie głębokości balkonu nad tarasem do 110cm, rezygnacja z kolumn podpierających ten balkon (więcej światła wpada do salonu, a balkon i tak używany jest sporadycznie). Okien nie zmniejszałem - taras wychodzi na południe, na ogród, duże okna z tej strony dają niesamowite wrażenie o każdej porze roku, salon i cały dom jest bardzo widny. Kotłownię z kotłem gazowym mam w przejściu do garażu, wrzuciłem tam też pralkę - mam wolne łazienki. Zmodyfikowany j.w. projekt podobał mi się od początku i teraz mieszkając już w domu nic bym w nim nie zmienił. Pozdrawiam i życzę sukcesów budowlanych.”


Nic dodać nic ująć…
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 10 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...