Skocz do zawartości

warunki przyłącza wody


Recommended Posts

Gość mhtyl
Ano jak widać co kraj to obyczaj icon_biggrin.gif Ja też nie miałem problemu rachu ciachu i po strachu icon_lol.gif podobnie jak u autorusa. I co najważniejsze za wydanie tych warunków nie powinni pobierać opłat.
Link do komentarza
Cytat

Ano jak widać co kraj to obyczaj icon_biggrin.gif Ja też nie miałem problemu rachu ciachu i po strachu icon_lol.gif podobnie jak u autorusa. I co najważniejsze za wydanie tych warunków nie powinni pobierać opłat.



dokładnie żadnych opłat.

Ogólnie dowiedziałem sie także że warunki są ważne 12mies, jednak ponieważ woda przechodzi fizycznie przez moją działkę warunki mam dożywotnio icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
No kropla w kroplę jak u mnie. Na mojej działce też idzie rurociąg, do domu mam 13 m. A ile są ważne tago akurat nie dociekałem bo z marszu zalatwialem wszystkie formalności aby dostać PnB.
Link do komentarza
U nas w Gminie robią to też od ręki jaki mi powiedzieli ale jak nie ma nawału roboty. Jak jest młyn to w przeciągu tygodnia do max 2 się wyrabiają z każdym pismem.



Cytat

Jeśli będą „musieli” coś z kimś uzgodnić w postępowaniu wyjaśniającym, to raczej w grę wchodzi ten 3 termin (2 m-ce).



Jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś czekał 2 miesiące icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...