Skocz do zawartości

Recommended Posts

Swój post kieruję do prawdziwych pasjonatów ogrodów icon_smile.gif . CO myślicie trwałych , prostych i stylowych donicach ze stali nierdzewnej???W porównaniu do innych donic są one nie do zdarcia...Roślinki w nich wyglądają jak prawdziwe eksponaty icon_smile.gif Mają tylko jedną wadę są drogie icon_sad.gif Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek.. ale czego się nie robi żeby miec piękny ogród icon_biggrin.gif
Podobają się??

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez dachyonline (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
Oprócz stalowych doniczek są również drewniane, plastikowe, ceramiczne, kamienne...
Wybór jest duży w zależności od upodobań, stylu ogrodu i zasobności portfela.

Pod tym linkiem znajduje się artykuł opisujący wady i zalety różnych typów doniczek:
http://www.zielonyogrodek.pl/doniczki-i-sk...tow-balkonowych

Pozdrawiam
Paweł Romanowski
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Swój post kieruję do prawdziwych pasjonatów ogrodów icon_smile.gif . CO myślicie trwałych , prostych i stylowych donicach ze stali nierdzewnej???W porównaniu do innych donic są one nie do zdarcia...Roślinki w nich wyglądają jak prawdziwe eksponaty :-) Mają tylko jedną wadę są drogie :-( Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek.. ale czego się nie robi żeby miec piękny ogród :-D
Podobają się??





Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum.
Bardzo ładne, sam mam pomysł na ustawienie na moim tarasie takich.Eleganckie i klasyczne.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Swój post kieruję do prawdziwych pasjonatów ogrodów icon_smile.gif . CO myślicie trwałych , prostych i stylowych donicach ze stali nierdzewnej???W porównaniu do innych donic są one nie do zdarcia...Roślinki w nich wyglądają jak prawdziwe eksponaty :-) Mają tylko jedną wadę są drogie :-( Nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek.. ale czego się nie robi żeby miec piękny ogród :-D
Podobają się??


Ja mam taras obudowany takimi donicami. 4 sztuki, każda po 150 cm długości. kosztowały 600 zł (materiał, bo mąż robił sam).
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość gawel
Fajnym i tanim pomysłem donic na kwiaty a własciiwe skrzyń jest wykonanie ich konstrukcji z desek lub płyty wyłożenie wewnątrz folia a z zewnątrz po prostu obicie styropianem i objechanie klejem na siatce i strukturą jak domu. Z tym że to najlepiej drobnic przy okazji robienia elewacji.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...