Skocz do zawartości

Parapety wewnętrzne


Gość mhtyl

Recommended Posts

Gość mhtyl
Otóż mam mały problem z wyborem parapetów wewnętrznych chodzi o kolor. Ja wybrałem w marmurku (taki biało-szary) a żona uparła się na biały. Przekonuję ją do marmurka, ale ona upartaaaaaaa na biały. Uważam, że na marmurku nie widać drobnych skaz czy przebarwień lub coś podobnego. Temat dotyczy parapetów z pcv. Tak więc jak możecie to pomóżcie i broń boże doradzać biały icon_biggrin.gif I jeszcze jedno pytanie ile powinien wystawać parapet za ścianę?
Link do komentarza
Mam od 10 lat, białe z konglomeratu. nie przebarwiają się, ale znać każdą ryskę. Jak niedosprzątane to te ryski zarastają szybko brudem i nie wyglądają pięknie. Niestety trzeba o nie bardzo dbać.

Jeżeli Pani jest pedantką i ma czas na sprzątanie to polecam, bo białe są ponadczasowe. Jeśli dokonujemy zmian w wystroju domu zawsze się łatwiej komponują z resztą.

U mnie wystają 3 cm.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

u mnie wystaje na oko kole 6cm ...
co do koloru parapetu ..... nie zrobiłabym sobie białych - trzeba diabelnie dbać ....
wybierzcie coś drogą kompromisu - Ty rezygnujesz z marmurka, żonka z białego .... to może coś w brązach ?


W końcu doszliśmy do porozumienia, ja poszedłem na kompromis żonie a ona mi i ona będzie miała białe a ja szare takie dwa w jednym icon_biggrin.gif W sumie okna mamy białe to w grę wchodzi marmurek (biało-szary) albo biały.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Muszę donieś ,że klamka zapadła co do naszych parapetów. Dziś byłem i zamówiłem parapety i nie uwierzycie jakie zamówiłem- po przeliczeniu co i jakie ile kosztują doszliśmy do porozumienia, o takim kompromisie to nawet nie marzyłem icon_lol.gif kupiliśmy parapety z marmuru syntetycznego w kolorze białym, czyli ja mam marmurek a żona biały laugh.gif icon_mrgreen.gif laugh.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...