Skocz do zawartości

KONIEC FARSY?


Recommended Posts

Cytat

...
Jestem na NIE dla plusikowania i dla dopłat do in-vitro.

Ta sonda pewnie będzie gówno warta, bo skoro można tworzyć konta do plusikowania, to do głosowania w sondzie też



Jestem na NIE dla klikania.
Administrator będzie widział kto usilnie nadal będzie chciał tych plusików bo się napracował na klikał na dwóch kontach.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Jestem na NIE a nawet na TAK icon_biggrin.gif Na TAK ,ale za fachowe i konkretne porady i na temat , a na NIE za plusikowanie "pogaduchy" nie na temat. Admin powinien rozdzielić plewy od ziarna. Powinien mieć kontrolę nad plusami. Wtedy może plusy będą miały jakieś znaczenie (może będą wyrocznią icon_biggrin.gif ) dla początkujących na forum.
Link do komentarza
Cytat

Jestem na NIE a nawet na TAK icon_biggrin.gif Na TAK ,ale za fachowe i konkretne porady i na temat , a na NIE za plusikowanie "pogaduchy" nie na temat. Admin powinien rozdzielić plewy od ziarna. Powinien mieć kontrolę nad plusami. Wtedy może plusy będą miały jakieś znaczenie (może będą wyrocznią icon_biggrin.gif ) dla początkujących na forum.


wtedy musiałbym zostać adminem, a mi się nie che sad.gif
Link do komentarza
To rozwiązanie ograniczy (chyba nawet znacznie icon_biggrin.gif) zakładanie kont do plusikowania swoich wypowiedzi,
ale znacznie ograniczy możliwość potwierdzania przydatnej dla kogoś porady świeżakom, dla których te porady mogą być szczególnie przydatne.
Coś mi się wydaje że ciężko będzie znaleźć optymalne rozwiązanie.
Link do komentarza
Cytat

świeżakom to nawet pomoże bo będą mieć większą pewność że plusiki są słuszne a co za tym idzie i porada słuszna. A że świeżak sobie nie zaplusikuje to chyba właśnie o to nam chodzi, tak?



W tej chwili + są tak przekłamane ,że albo je usunąć i zrobić od nowa albo ktoś musi przysiąść i odsiać plewy od ziarna . Najlepiej wyznaczyć osobę odpowiedzialną - jakiegoś Moderatora niech tym się zajmuje.
Link do komentarza
Cytat

W tej chwili + są tak przekłamane ,że albo je usunąć i zrobić od nowa albo ktoś musi przysiąść i odsiać plewy od ziarna . Najlepiej wyznaczyć osobę odpowiedzialną - jakiegoś Moderatora niech tym się zajmuje.



Najpierw to trzeba wyplewić burdel w niektórych tematach które są zakładane bez sensu...

A później robić kolejne ruchy

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...