Skocz do zawartości

Wielozadaniowa pompa ciepła


Recommended Posts

– Na pomysł zastosowania pompy ciepła do ogrzewania budynku wpadłem po lekturze czasopism takich, jak chociażby „Budujemy Dom” – mówi Henryk, inwestor z Katowic. – Doszedłem do wniosku, że właśnie to źródło ciepła łączy w sobie dwie ważne dla mnie cechy: nowoczesność i praktyczność.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/pompy-ciepla/a/12067-wielozadaniowa-pompa-ciepla

Link do komentarza
Gość Instalator
Montuję pompy ciepła również danfossa, zaskoczony jestem taką ilością odwiertów szok. Sama cena to 65tys netto za tyle to można bez udziwnień zrobić niejedną instalację o ciut mniejszej mocy ;D. Ale jak to się mówi jeden będzie jeździł polonezem a inny ferrari życzę powodzenia :D..
Link do komentarza
Tak sobie czytam i już wiem skąd te mity o nieopłacalności instalacji grzewczej, opartej na pompach ciepła.
Brutalnie mówiąc, to instalator znalazł sobie zasobnego „jelenia” i pojechał na maksa x 2, bo koszt tej inwestycji to ponad 200.000zł icon_eek.gif

Nie wiem z czego są materiały instalacyjne, ale do podłogówki, to chyba ze złota, bo wykonanie 1m2 ogrzewania podłogowego, to około 200zł.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...