Skocz do zawartości

Oddanie budynku bez wody


Recommended Posts

Zbliża się termin oddania mojego domu do użytkowania.Dom jest gotowy ale mam problem z wodą nie mam przyłącza i przez najbliższy rok go nie będzie ,aby kopać studnie to głębokość ok.80 metrów.
Muszę się rozliczyć z bankiem ale nadzór nie odbierze mi tego budynku bez wody .

Pomóżcie co zrobić??

Kilka razy robiłem aneks do kredytu więc tym razem bank nie pozwoli mi wydłużyć czasu na oddanie budynku
Link do komentarza
Cytat

Zbliża się termin oddania mojego domu do użytkowania.Dom jest gotowy ale mam problem z wodą nie mam przyłącza i przez najbliższy rok go nie będzie ,aby kopać studnie to głębokość ok.80 metrów.
Muszę się rozliczyć z bankiem ale nadzór nie odbierze mi tego budynku bez wody .

Pomóżcie co zrobić??

Kilka razy robiłem aneks do kredytu więc tym razem bank nie pozwoli mi wydłużyć czasu na oddanie budynku




Wiercić studnię -- liczyłeś ?

Nie wiemy gdzie , jakie warunki glebowe ...może się okazać ,że dobrą wodę masz pod Sobą...
Link do komentarza
Cytat

Wiercić studnię -- liczyłeś ?

Nie wiemy gdzie , jakie warunki glebowe ...może się okazać ,że dobrą wodę masz pod Sobą...



Rozmawiałem z geologiem,firmami wiercącymi ,i ludźmi którzy są oddaleni ok 1 km ode mnie minimum 70 metrów mój dom jest jeszcze na górce
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...