Skocz do zawartości

Mila/Archipelag


von_b

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
witaj bea;
oj mały ten wątek budujacych milę; nie wiem czy będę pomocna, bo dopiero zaczynamy, to znaczy ruszamy z budową domku w połowie lipca; ale jak masz pytania na które będę znała odpowiedź to podpowiem;
pozdrawiam ciepło i zapewniam cię że w Polsce budują się (oprócz mojego) jeszcze trzy mile; wszystkie budowy ruszają w te wakacje, ponieważ projekt jest nowy; a może napiszę inaczej - nie taki stary.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
witaj Katarzyno icon_smile.gif
dziękuję za odpowiedź. my pozwolenie na budowe mamy już od czerwca ale z budową ruszamy w połowie sieprnia. chcemy podłączyć w tej chwili media i potem zalać fundamenty i wyprowadzić tzw. zero. wczesniej czeka nas dużo pracy na samej działce.
sam domek podoba mi się, jest nieduży, funkcjonalny myślę i jak na moje oko - wysoki.
pozdrowienia
podaję Ci również mój kontakt na email: von_b@wp.pl lub nr gadu 4438516
chciałabym abyśmy były w kontakcie:)
Beata
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesiące temu...
Witam.
Chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które budują dom MILA z Archipelagu.
Ja wprawdzie dopiero ten projekt wybrałam (wygrałam w konkursie icon_smile.gif ), ale bardzo mnie interesują szczegóły z konkretnej budowy.
Jakby ktoś miał ochotę sie podzielić ze mną uwagami na temat tego projektu to chętnie wysłucham (i obejrzę zdjęcia).

PZDR - Bogusia z Olsztyna.
Link do komentarza
Witam wszystkich użytkowników forum icon_smile.gif jest to mój pierwszy post więc proszę mi wybaczyć jeśli zamieściłem go w złym miejscu icon_wink.gif

Mam pytanie do osób które mogą mi pomóc, mianowicie chodzi mi o problem z materiałami icon_sad.gif
Zamierzam wybudować dom Mila http://www.archipelag.pl/projekty-domow/mi...160&AreaMin=120
Koszt budowy stanu surowego otwartego wynosi około 95.000 zł
Ostatnio myślałem o budowie z KRONOPOLU tylko pytanie czy to się opłaca i jakie są plusy i minusy tego icon_confused.gif
Wydaje mi się że powinno być taniej ale naprawdę się nie orientuje icon_neutral.gif
Oprócz tego jeszcze trzeba go wykończyć i zastanawiam się ile mnie to będzie kosztować icon_confused.gif:
Wiem zaraz mi ktoś napiszę "poszukaj na google" ale chodzi mi bardziej o doświadczenie życiowe,
najlepiej jak ktoś jest na forum kto ma wybudowany taki projekt icon_smile.gif i może mi udzielić szczegółowych informacji.
Szukając w internecie można znaleźć firmy które każą sobie płacić naprawdę słono icon_sad.gif

Bardzo proszę o pomoc icon_redface.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...